Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lehet inkább büszke az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lehet inkább büszke az ember? Akit a párja elvesz hamar, mert jön a gyerek, vagy pedig elveszi és utána jön hamar a gyerek, vagy pedig akit 2-3 év után kérnek meg, és utána nem egyből születik meg a baba?

Figyelt kérdés
2022. okt. 18. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Arra legyen büszke, ha 15 év múlva is boldog házasságban élnek


Ne akarj hibát keresni, ott ahol nincs. Fáj hogy nem vettek el még?

2022. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én egész életemben csak magamra voltam büszke, nem arra hogy meg-, bocs, elvettek vagy felcsináltak. Pedig házasodtam (direkt nem használom az 'elvettek' szót), kétszer is, a második házasságomban várom a második fiam, de ettől a kérdéstől kiégtem (ahogy a fiatalok mondják 😵‍💫)
2022. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Az fogja így fel a dolgot akinek éltcélja hogy elvegyék.


Nekem volt egy 4 és egy 6 éves kapcsolatom, majd a mostani férjemmel olyan robbanás szerű volt az egész szerelem hogy egy év alatt lezavartuk a gyermek áldás házasság témát és nagyobb boldogságban élünk mintha bármelyik exem evett volna tisztességes sorrendben.


Nem ez számít

2022. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Egyikre se. Miért lenne az valami érdem, hogy elvesznek?
2022. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a legjobb, amikor nem kell teherbeesned azért, hogy valaki végre megkérje a kezed. Mikor "önmagáért" házasodnak és évekkel később lesz gyerek (vagy nem).
2022. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyikre sem, sem a szülés, sem a házasság nem érdem, főleg, hogy érdemes ezeket hosszú távra tervezni, nem elkapkodni. Egy gyerek örök éltre szól!
2022. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra legyél büszke, hogy nem váltok el a gyerek születése-költözése után x évvel, hanem mondjuk együtt öregedtek meg boldogságban.


A szülés nem érdem, azt kb. bárki tud

2022. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!