Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkeresésnék az első lehetősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésnék az első lehetőségnél és egyértelmü jelnél már cselekedni kell? 21/F

Figyelt kérdés

Volt már párkapcsolatom és randim is sokszor, de állandóan más érthetetlen jeleket kapok a lányoktól. Össze vissza kapom a tanácsokat és semminek semmi értelme.


A fő kérdés: Az első alkalommal amikor egyértelmű testi vonzalmi jelet kapok egy lánytól, azáltal hogy odabújik hozzám, amikor kettesben vagyunk és átkarolom (ami neki látszólag jól esik), akkor meg kell csókolni, vagy sem? Ez lehet bárhol, egy parkban padon ülve, az útcán, egy szobában, stb...


Mert volt olyan, amikor megcsókoltam, de kicsit erőltetetnek éreztem és a testbeszédéből az jött le, mintha nem akarta volna és végül nem derült ki, hogy ez most jó volt, vagy sem. (Volt folytatás ezzel a lánnyal)

De olyan is volt egy másik lánynál, hogy nem csókoltam meg. Akkor meg kellemetlen volt a szituáció, mert szerintem ő azt érezte, hogy nem érdekel engem ennyire a csaj, vagy elhamarkodott lépés volt ez a részéről. (Nem volt folytatás ezzel a lánnyal)


Kapok olyan tanácsokat, hogy "ne hamarkodd el". De ha nem lépek, akkor meg olyan, mintha bizonytalan lennék, vagy mintha nem tudnám, hogy mit kellene csinálni. Ami ugye nem jön be a lányoknak.


Akkor most mit kell csinálni?



2022. okt. 19. 17:48
A kérdező szavazást indított:
(Fiú vagyok) Csókold meg!
(Fiú vagyok) Ne csókold meg!
(Lány vagyok) Csókold meg!
(Lány vagyok) Ne csókold meg!
Ez nem ilyen egyszerü, leirom kommentben.
És sem tudom.
11 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Ez azért buta kérdés és azért lehetsz ezzel kapcsolatban bizonytalan, mert minden lány másmilyen :) Én a leírt szituációban várnám a csókot, de lehet másnak korán lenne. Ahogy te is tapasztaltad, más lányok másképp reagálnak a helyzetre, sajnos ez mindig lutri.

Mondjuk személy szerint én azt mondom, hogy max elfordul vagy elhúzódik a csaj, ha nem akarja a csókot, azért elég hamar észre lehet venni ha közeledsz, szóval kisebbet kockáztatsz egy próbával, mintha nem közeledsz, de ez az én személyes véleményem, nem általános igazság az életre nézve.

2022. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Barátom ebben nincs fix tanács sajna, mert nincs két egyforma eset, szituáció. Az adott pillanatban kell ráérezned, látni a másik szemein hogy benne lenne-e egy csókban. Ha benne van akkor már "nyertél" (vagy legalábbis egy erős lépést tettél előre, de még akkor sem 100% a siker), ha elhúzza magát a csók elől akkor sincs semmi (ésszel csináld, ne erővel), de azzal a csajjal lehet amúgy se jöttetek volna össze. Tököket helyre a gatyában, szerezz élettapasztalatot és hajrá :)
2022. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!