Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni ha egy 18 éves lány azt mondja hogy mindenképpen szeretne majd gyereket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ha én nem szeretnék 100%, akkor érdemes kapcsolatba kezdeni vele ennek ellenére is?

Úgyse valószinű hogy együtt maradunk addig, illetve neki még nem volt kapcsolata.



2022. okt. 22. 17:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.
2022. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt komolyan venni, mielőtt kellemetlen meglepetés érne.
2022. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha eljuttok oda, hogy aktuális lenne a gyerek max szakítotok. Addig érezzétek jól magatokat együtt. Már ha persze ezt így ő is akarja.
2022. okt. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem most még semmi jelentősége. 18 évesen én is azt gondoltam, hogy majd akarok, de aztán rájöttem, mennyi jó dolog van a világon, szó szerint kinyílt előttem a világ, és azt is látom, hogy mekkora elköteleződés és - mondjon mindenki, amit akar, de - küszködés a gyerekes élet, rámegy a legtöbb kapcsolat, és köszi, inkább nem. Egy életem van, az én döntésem, az én felelősségem, hogy mit hozok ki belőle. Gyereket biztos nem. Szerencsére a férjem is így gondolja. 18 évesen viszont...hacsak nem valami babagőzös, se továbbtanulni, se dolgozni nem akaró lányról van szó, akinek nincs más perspekítvája, akkor miért ne vágnátok bele egy kapcsolatba?
2022. okt. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!