Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjátok el a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjátok el a párotok ellenkező nemű barátait?

Figyelt kérdés
Nem véleményre vagyok kíváncsi a témával kapcsolatban, hanem h pl. mivel nyugtatgatjátok magatokat, ugyanis nekem nagyon nehéz. 4 éve együtt vagyunk már, egyetemre járunk mindketten és elég sokféle emberrel találkozunk, viszont a párom mostanában kezdett el lányokkal is beszélgetni (konkrétan eggyel). Nekem vannak fiú haverjaim, meg jobban ki is jövök velük, mint a lányokkal, de ezt tudja is és nincs belőle baj, engem viszont nagyon frusztrál, hogy most neki is van egy. Nyilván nem akarom tiltani meg semmi, csak valahogy elfogadni. Azt hozzáteszem, hogy a lánnyal van 1-2 közös órájuk, de messengeren szerintem sokkal többet beszélnek. Ti eleinte hogy "küzdöttetek" meg ezzel? Nálunk eddig minden lánnyal "baj" volt, mert ÚGY közeledtek a páromhoz, ezért nehéz most háradőlni és hagyni, hadd történjenek a dolgok :(

2022. okt. 23. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ihh azért olyan sokat beszélgetni Messengeren egy 'barattal' nem normális szerintem
2022. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
"Nekem vannak fiú haverjaim, meg jobban ki is jövök velük, mint a lányokkal" jah, mert nincs felesleges konkurencia
2022. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükségem önyugtatásra, több okból sem. Az egyik: ismerem a férjem. A másik: nincsenek kifejezetten lány barátai. Van 1-2 nő ismerőse, de ritkán találkozik velük, és beszélgetni sem igazán szoktak, vagy ha igen, nem túl gyakran. Nem folyok bele az ilyen jelletgű messengeres beszélgetésekbe, mert nekem is vannak ellenkező nemű barátaim akikkel beszélgetek, de nincs flörtölés meg semmi. A férjemnél anno, még mikor elkezdődött a kapcsolatunk, egyetlen csajra akadtam ki, mert tudtam hogy korábban rá akart hajtani a férjemre, mikor még ő másik kapcsolatban élt. Sőt, még akkor is bepróbálkozott, mikor már mi együtt voltunk; hívogatta Skypeon mikor én is ott voltam meg hasonlók. Aztán, egy rendezvényen összehozott minket a balsors, akkor volt köztünk némi szóváltás, de azóta csend van, évek óta nem hallottunk a lány felől.
2022. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon ritka az ilyen barátság.Valamelyik fél szinte mindig többet szeretne,csak bekerült a barátzónába.

Az iskolai témákat leszámítva a rendszeres üzenetváltás nekem nem férne bele.

2022. okt. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Szinte biztos, hogy az egyik többe akar. Én úgy vagyok vele, hogy régi lány barátok pl a gimiből az teljesen ok, de ha jönne egy új, azt nem nézném jó szemmel.
2022. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Én is úgy vagyok vele hogy itt-ott munkatársakkal, régi ismerősökkel való beszélgetés belefér, nekem is vannak ilyenek, de ezek nem mélyebb személyesebb témákról szólnak, inkább vicceskedések, politika, vallás stb. Ilyen napi messengerezések, mélyebb barátság nekem nem férne bele. Nekem is meg kellett húznom a határokat az elején, tisztázni kellett hogy kinek mi fér bele. Nekem nem fér bele egy kapcsolatba, hogy idegeskedjek meg féltékenykedjek. Fiatalabb koromban még első baratomnál eltűrtem az ilyet,bár nyavalyogtam akkor is. Végül az állandóan felbukkanó ex mérgezte meg szerintem visszavonhatatlanul azt a kapcsolatot.
2022. okt. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Úgy, hogy az én barátaim is. Baromi jó arc emberek, néha azt hiszem jobban bírnak, mint a párom.
2022. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem ismerem személyesen a lányt, és szerintem a páromnak esze ágában sincs bemutatni neki, szóval ez is furi nekem, így nem fogunk tudni együtt lógni.. Egyébként meg ez a lány egy volt barátnőm barátja (tudom kicsit bonyi) aki okkal nem a legjobb barátnőm már, sokat hazudott nekem és manipulált is. Ebből nem szabadna következtetést levonni, de ha végiggondolom, akkor nem szívesen barátkoznék a lánnyal, hiszen egy olyan embernek a barátja, aki pár éve elég rendesen bántott, a páromhoz meg ő közeledik, és nincs elutasítva. Remélem érthető, kicsit bonyolult. Köszi az eddigi válaszokat :)
2022. okt. 23. 10:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem tűnik barátságnak. Alap, hogy a párom ismeri a barátaimat és elvárom a barátaimtól is, hogy ne akarják megkerülni a párom.
2022. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs rendben, hogy nem mutat be neki. Ha ennyit beszélgetnek, ilyen jó ez a barátság, akkor illik a páromnak bemutatni, ha már ilyen fontos ez a barátság.

Én is sajnos azt látom, hogy ezeknél az egyik általában többet akar barátságnál. Én ilyen körülmények között ezt nem fogadnám el.

Volt egy fiú barátom, akivel tényleg tiszta barátság volt, én sosem nyomultam volna és nem is jött be, és a részéről sem volt több barátságnál. Viszont az egy évvel fiatalabb húgommal már régebben ismerték egymást, és a fiú küldött már párszor neki elég félreérthető üzeneteket úgy, hogy közben van barátnője. De azt tudni kell, hogy húgom régen bejött neki, csak ő elutasította és végül más lánnyal jött össze aki mai napig a barátnője. Szóval kicsit más szitu, de ha nagyon közel kerülnek egymáshoz érzelmileg és ráadásul szép lány, és a barátod nem húz határokat, akkor van okod az aggodalomra.

Jó lenne látni, hogy hogy viselkednek egymással, azonnal lejönne, hogy csak barátkozni akar-e mindkettő.

2022. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!