Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a párotoknak sok ellenkező nemű barátja, haverja van?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy kinek mi az, ami még belefér, illetve ki mit gondol az adott témáról.

Például oké, ha rendszeresen írogatnak egymásnak, de élőben nem találkoznak kettesben? Vagy megbíztok annyira a választottotokban, hogy azt sem bánjátok, ha időnként összefutnak és csak magukban vannak? Esetleg inkább a zéró tolerancia jellemzi a kapcsolatotokat?

Mindkét nem válaszai és tapasztalatai érdekelnek, kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye.



2022. okt. 9. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát figyelj, ezeknek előbb utóbb nincs jó vége, én nem hiszek a ffi nöi barátságban, elöbb utóbb valamelyik többet akar, nekem ez a tapasztalatom.
2022. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem kell olyan pár, akinek van ellenkező nemű barátja, én nem hiszek ebben. Nekem sincs férfi barátom.

Haver lehet ellenkező nemű, de igazán közeli barat nem.

Ha a srác akivel randizom, sok lány baráttal rendelkezik, akkor nem kérem meg arra, hogy többet ne beszéljen velük, hanem inkább lezárom az ismerkedést.

2022. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 harebell ***** válasza:
80%
Nekem igazából természetes, hogy az embernek vannak ellenkező nemű barátai, nem zavar az sem, ha kettesben találkoznak néha.
2022. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
3. Látszik hogy álomvilágba élsz
2022. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Azt, hogy minden attól függ, hogy hogyan kezeli őket és hogyan viselkedik "velünk".


Nekem is sok ellenkező nemű barátom van, nem vagyok ellene a témának, bennem is maximálisan lehet bízni. Soha egy barátommal sem volt köztünk semmi több, különben nem lennének a barátaim, minden transzparens, ha van párom, akkor 99%-ban ő is velünk van és a csapat része, hacsak nem valaki velem akar valamit megvitatni négyszemközt.


Az ilyen exeket/szexpajtikat/múltban smárolós flörtpajtikat barátnak hívó, egymásnak szivecskéket irkáló, magánéletünket barátcsajoknak kisíró selejtekkel, akik a párjuk mellől lépdelnek le barátkázni tetszik vagy sem alapon, nem törődve azzal, ha az érzelmeibe gázolnak, nem vagyok hajlandó leállni nyilvánvalóan... Ez minden, csak nem barátság, minden, csak nem korrekt és nem méltó dolog egy jó partnerhez. Gusztustalanok a szememben az ilyen emberek.


Szóval, minden azon múlik, hogyan kezeljük. Ha valaki nem bírja a párom pofáját és meg akarja kerülni meg velem hetyegni a háta mögött belsős poénokról kacarászva, az elhúzhat a büdös picsába egész nyugodtan. És fordítva is felrúgnám az ilyen "" barátokat "" márpedig ezt annak kell kezelnie, akinek a barátai. Annak kell azt mondani, hogy hé, ez nem így működik. Mostantól "mi" vagyunk, a párom semmit nem tett ellened és ha jó barát vagy, akkor ezt elfogadod.

2022. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem és a páromnak is vannak ellenkező nemű barátaink. Mindketten bemutattuk egymást ezeknek a barátinknak, és legtöbbször közösen találkozunk velük. Egyikünk sem szereti őket túlságosan, vagy lelkesedik értük, egyikünkben sincsen féltékenység, hiszen egymást szeretjük. Volt már, hogy a másik nem ért rá egy ilyen találkozóra eljönni, sosem volt probléma belőle. Mind a ketten úgy vagyunk vele, hogy a másik szerette volna, már lett volna köztük valami, meg... tényleg piszok szerelmesek vagyunk egymásba. Szóval a barátságok maradtak, csak főként közösek lettek.
2022. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem zavar az ilyesmi, amennyiben tényleg barátságról van szó.

Van jópár férfi barátom, akiket 10-20 éve ismerek, sosem volt köztünk semmi. Egyikük évek óta egy nagyon jó barátnőmmel jár, még anno én mutattam be őket egymásnak. Persze mióta együtt vannak, úgy szervezünk programot, hogy jöjjenek mindketten, meg az én párom is, de nincs belőle feszkó, ha ketten vagyunk valahol.

A páromnak is vannak nő barátai, nagy részüket ismerem, semmi gondom nincs velük, egyébként sem kettesben szokott lenni velük, hanem nagyobb társasággal.

2022. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Zavarna, ha kettesben vagy akárhányasban elmenne barátnőkkel, meg beszélgetne velük. Jóóóóhogy...azért ne legyünk már képmutatók. Amikor a saját lánytestvérével is már úgy éreztem, hogy túl sok és túl bizalmas a kapcsolattartás, számon kértem, hogy akkor most döntse már el, hogy 40 éves akar lenni, vagy 14, és ha azt is van ideje végighallgatni, hogy tesójának éppen hányas fogát tömték be, akkor tudok neki bőven feladatot adni. Volt egy időszak, hogy a haverjainak lettek feleségeik, barátnőik, és azokat is elhordták a haveri programokra, az se tetszett, de azért nem szóltam semmit, egy idő után úgyis kikoptak és maradtak megint csak férfiak.
2022. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat!
2022. okt. 10. 04:36
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, sőt, kimondottak örülök neki, mert nekem is sok lány barátom van (és mint a fenti válaszok mutatják, azok, akiknek szintén van ellenkező nemű barátjuk, jóval elfogadóbbak e téren).

Ha bemutatod őket egymásnak, közösben szerveztek programokat, nem vonulsz félre, ha beszélsz vele, nem mondasz folyamatosan kétértelmű utalásokat stb... Egyszóval nem adsz okot a féltékenységre, akkor tapasztalataim szerint nem okoz problémát. Annyi a titka, hogy nem szabad visszaélni a másik türelmével és bizalmával.

2022. okt. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!