Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjátok el a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjátok el a párotok ellenkező nemű barátait?

Figyelt kérdés
Nem véleményre vagyok kíváncsi a témával kapcsolatban, hanem h pl. mivel nyugtatgatjátok magatokat, ugyanis nekem nagyon nehéz. 4 éve együtt vagyunk már, egyetemre járunk mindketten és elég sokféle emberrel találkozunk, viszont a párom mostanában kezdett el lányokkal is beszélgetni (konkrétan eggyel). Nekem vannak fiú haverjaim, meg jobban ki is jövök velük, mint a lányokkal, de ezt tudja is és nincs belőle baj, engem viszont nagyon frusztrál, hogy most neki is van egy. Nyilván nem akarom tiltani meg semmi, csak valahogy elfogadni. Azt hozzáteszem, hogy a lánnyal van 1-2 közös órájuk, de messengeren szerintem sokkal többet beszélnek. Ti eleinte hogy "küzdöttetek" meg ezzel? Nálunk eddig minden lánnyal "baj" volt, mert ÚGY közeledtek a páromhoz, ezért nehéz most háradőlni és hagyni, hadd történjenek a dolgok :(

2022. okt. 23. 00:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez a másik.. Ő az összes barátomat, haveromat ismeri, fiúkat-lányokat egyaránt, valakivel kifejezetten kijön, valakit annyira nem szívlel, de ismeri őket
2022. okt. 23. 11:08
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Kérd meg a barátodat, hogy mutasson be neki.

Egyébként ha konkrét tanácsot szeretnél akkor ezt tudom adni, ami megnyugtathat: Tedd fel a kérdést magadnak, hogy bízom a páromban? Szeret engem? Tudom, hogy őszinte a kapcsolatunk?

Ha a válasz ezekre igen, akkor nincs okod az aggodalomra.

2022. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja és azt hozzáteszem, hogy nem tudom, milyen mélységig beszélgetnek, mennyire személyes. Nekem azt mondja, hogy csak sulis dolgokról beszélnek, és messengeren is "egy keveset csak", de valamelyik nap láttam h belegörgetett a beszélgetésbe, amit vele folytatott, hát az szerintem nem volt kevés.. Előtte meg úgy zárta le a telefonját, hogy a lány insta sztorija volt megnyitva, szóval nem tudom.
2022. okt. 23. 11:12
 14/19 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek mindenkinek :)
2022. okt. 23. 11:13
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

Ha van egy kis szerencsed es jobban toppon van srac lecsapja a kezderol a not.

Oriasi bmeg.

2022. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez nem hangzik jól, mintha ő lenne a kiszemelt, te meg a "biztos pont".
2022. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Megkértem a páromat, hogy mutasson be neki személyesen. Azt mondta, hogy minek, úgyse találkozok vele soha...
2022. okt. 31. 13:09
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez hárításnak tűnik. Látogasd meg a suliban vagy ilyesmi. És akkor már muszáj neki bemutatni.

De ha nem akarsz ennyire trükközni, azt is megértem. Elég gyanús, hogy kérésre sem akarja bemutatni. Fordított esetben te biztos bemutatnád a fiú barátod, ha a párod kéri. Mintha direkt nem akarná érteni..

2022. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ez durva. Amúgy hogy viselkedik veled? Csináltok közös programokat? Odafigyel rád, kedveskedik?
2022. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!