Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak egy parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak egy parfümöt vettem karácsonyra egy olyan bekeretezett képpel,amin én vagyok. Nem tudom eldönteni elég-e ennyi?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam ma rajta,hogy nem túl egós-e a kép,meg hogy elég lenne-e mellé a parfüm.A véleményetekre vagyok kíváncsi!:)
2008. dec. 23. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeret, akkor örülni fog bármilyen kis ajándéknak, még annak is ha csupán együtt töltitek az egész napot karácsonykor. ;) Bár szerintem jobb lett volna egy olyan kép, amin ketten vagytok, de szerintem azért sincs miért haragudnia, hogy egy képet adsz magadról, hiszen így mindig eszébe jutsz ha ránéz. :) Kellemes Karácsonyt!
2008. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kép nem egos egyáltalán NEM!! Sőt, cuki ötlet :)

A parfümnek meg biztos örülni fog szerintem :D

Giselle

2008. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,igaz(közös kép),de adódott némi probléma ezzel a dologgal:( Most lett újra húzva a gépem,neki meg talán 1 hónapja,azóta meg ellustultunk és nem nagyon ügyködtünk új kép alkotásával:D A napokban is találkoztunk,mondtam neki,hogy ideje lenne új képet csinálni,végül elfelejtettük:D De tény, hogy szeret,bízom benne,hogy igazad van és örülni fog neki!:)Köszönöm a választ és Kellemes Ünnepeket Neked is!:)
2008. dec. 23. 19:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!(2. válaszoló) Boldog Karácsonyt és minden egyebet:)
2008. dec. 23. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!