Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki vagy inkább nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Párommal 1honapja vagyunk együtt. Úgy érzem szeretem sőt szerelmes is vagyok nem kívánok más nőt. Azonban az elején elmondtam neki hogy a volt barátnőm egy nagyon fontos ember az életemben. Soha egyikkel sem tartottam a kapcsolatot. Na a lényeg az hogy elmondtam neki hogy szoktam ki járni az volt barátnőm hoz segítek neki stb.. Múltkor voltam kint nála 3 napot együtt aludtunk de semmi sem volt köztünk még egy ölelés sem. Mint írtam is fontos személy az életemben sokkal tartozom neki neki köszönhetem azt aki most vagyok amit csinalhatok amit szeretek. Úgy gondolom soha nem tudom ezt meghalalni neki. Ezért is tamogatom őt és segítek neki az élet minden területén.

2022. okt. 24. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt nyilván nem tudjuk, hogy mi történt az előző barátnőddel, miért vált olyan fontossá stb. Mindenki tanul valamit a volt kapcsolatából. Mondd el a mostani barátnődnek, hogy együtt aludtál a volt barátnőddel. Kétlem, hogy örülni fog neki, de így tiszta és el tudja dönteni, hogy veled marad-e vagy sem. Én nem lennék boldog, ha a párom az exe valamelyikével aludna együtt, akármit is tett érte.
2022. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zol56 ***** válasza:
100%

Létezik ilyen, de sajnos nem várhatod el, hogy ezt elfogadja.

Ez egy nagyon bonyolult szituáció, de valószínű mindenféleképoen Te fogsz kijönni rosszúl belőle. Válaszút elé fognak állítani. Lehet jogosan.

2022. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Párommal 1honapja vagyunk együtt."


Te tudod mennyire zúdíthatsz a párodra egy érzelmi cunamit!

Egyébként ha fontos vagy neki, akkor miért ne.

2022. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után a lány helyében biztos megmondanám, hogy inkább aludj vele, nem állok közétek.

Mondjuk föl nem foghatom, hogy akkor miért szakítottatok.

2022. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tudod, de én egy ilyen vallomás után megkérnélek, hogy ne tartsd ilyen szorosan az exeddel a kapcsolatot, mert akkor inkább hagyjuk egymást. Szerintem a legtöbb nő ezt nem viseli jòl. Engem már az is bosszantott, hogy messengeren írogatott barátomnak heti szinten az exe, nem arròl van szò, hogy mindenhonnan ignoráljuk őket, de azért ne lépjünk már át ennyire a határt, csak mert jajj istenem sokat köszönhetek neki, ezért még vele is alszom.
2022. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

együtt aludtunk... - bocs, lehet, hogy hülye kérdés, de egy ágyban, vagy csak egy szobában, egy lakásban. És miért.

Csak mert én voltam olyan szituban, hogy egy nő barátommal, akivel még kézfogás sem volt közöttünk, nemhogy puszi (valahogy így alakult - pedig én ÁLTALÁBAN szeretem, de nála éreztem, hogy ez nem jó) szóval együtt karácsonyoztunk, miután elhagyta a pasija, és egyedül volt, és ott aludtam nála vele egy szobában - ő a galérián, én meg lent, és semmi, de semmi nem volt.


Ha meg tudod a pároddal beszélni, hogy volt egy barátnőd, akivel teljesen átlényegült a kapcsolat, már csak mint barátra gondolsz, mert annyit segített, stb. és ezt megérti, és elfogadja, akkor ok, ha megmondod, hogy hálás vagy neki, és ott segítesz neki, ahol tudsz, de én ezt az együttalvás bevallását hanyagolnám, örülnék, ha ezt megértené.


Azt meg az exnek kell megérteni, hogy több ilyen együttalvásos dolog nem lesz - ha arról van szó, hogy valami építkezéses, stb. dolog van, ami több napot vesz igénybe, és ezért, akkor viszont úgy, hogy a párod is jelen lehet, és a pároddal alszol.

2022. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy mondd el. Add meg a választás jogát hogy úgy dobjon ki mint macskát szarni.
2022. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!