Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz amikor szembejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz amikor szembejön egy pár évvel ezelőtti futó kalandod vagy szexkapcsolatod valakivel kézenfogva, andalogva?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Próbálok észrevétlen maradni, nehogy kellemetlen helyzetbe hozzam
Ha rámköszön visszaköszönök, mint egy ismerős
Kaján mosollyal ráköszönök, hadd lássa a partnere, hogy különleges ismerős vagyok
Leállok beszélgetni kétértelmű szavakkal, hogy kellemetlen helyzetbe hozzam őket
41 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszrom.
2022. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálom,az a múlt,múltat pedig le kell zárni.
2022. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%
a férfi azt gondolja , hogy ezt is láttam párszor kutya pózba pucsítani és a megunt szexbabákat másnak kell adni akik szintén kiélhetik általuk magukat.
2022. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, elmegyek mellettük köszönök és ennyi.
2022. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi simán köszöntünk egymásnak mint régi ismerősök. Férjemmel voltam. A srác köszönt rám.
2022. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Barátsággal váltam el gyakorlatilag mindenkitől, nem hiszem, hogy kellemetlen lenne egy hármasos találkozás. Természetesen nem hoznám fel a korábbi románcunkat, ha a lány akarja, elmeséli hazafelé az új sracnak.
2022. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5:

És nem kérdezte ki volt az?

2022. okt. 27. 23:55
 8/13 anonim ***** válasza:
De, kérdezte. Elintéztem annyival, hogy régi ismerős, mikorról és kin keresztül ismerem. Azt kihagytam, hogy egy alkalommal volt köztünk valami. Azt meg főleg, hogy se előtte se azóta nem találkoztunk.
2022. okt. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4 vagyok, pl tőlem nem szokott ilyet kerdezni párom, h ki volt az ha csak köszönök valakinek...
2022. okt. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Mit kellene csinálni? Ha beindított és megvan az elérhetősége (megvan), akkor elmélázok, hogy fel kéne hívni. Főleg ha ugyanaz a tekintete, mint mikor elélvezett velem.
2022. okt. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!