Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony (kisebb, mint 170)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (kisebb, mint 170) férfiak. Ti is rosszul érzitek magatokat és szívfájdító érzés, amikor veletek egymagas vagy magasabb csajokat láttok normális alkatú pasikkal kézenfogva andalogni?

Figyelt kérdés
Hasonló a kérdésem, amit pár sorral lejjebb feltett valaki, de úgy gondolom az alacsonyság simán van akkora hendikep, mint a rondaság, így szinte az összes alacsony férfi komplexusa nem véletlenül eredeztethető onnan, hogy rengeteg csaj van, aki simán magasabb tőlük és ha még hozzájuk sem képesek felérni domináns alkat/kisugárzás tekintetében, akkor hogyan tudnának férfiasak lenni a +180-as pasikhoz képest, akikre szó szerint fel kell nézniük. Alacsony magasság esetében értelmét veszti a jóképűségből eredő előny és semmivé vész ez a pozitív tulajdonság, hiszen a pöttöm 156-160 centis csajok is min. 175-ös pasikkal bratyiznak. Nektek, akik hozzám hasonló (170) vagy alacsonyabb magassággal rendelkeztek, mennyire nehéz és szívfájdító érzés megemészteni azt a tényt, hogy nem vagytok férfiasak a legtöbb nő szemében (tisztelet annak a borzasztó kevés kivételnek).

2018. máj. 20. 22:57
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
34%
Nem! Nem érdekelnek a "nők" már...
2018. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

#1


Tanits!!! 26 f

2018. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Napi nyafi.
2018. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Attól még qrva sok embert érint ez a probléma/jelenség, nyugodtan elhiheted. Szóval érdemes és kell is róla beszélni.
2018. máj. 20. 23:38
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy mások boldogok vagy úgy tűnik kompatibilisek a párjukkal az nagyszerű dolog.

Törekedj, hogy legyen számodra is olyan aki hasonló érzelmi, értelmi képességekkel rendelkezik mint te ne a külső érdekeljen.

2018. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Már megint itt sírsz mint egy hatéves kislány, ahelyett, hogy megismerkednél egy 150-167 közötti lánnyal, akik kb. 70%-át teszik ki a női nemnek, és ilyen szöveget nyomsz, hogy "mennyire nehéz és szívfájdító érzés megemészteni azt a tényt, hogy nem vagytok férfiasak", mindjárt elkezdek bömbölni - bööbööööböööö
2018. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen, eléggé. Már lemondtam a nőkről, mert tudom, hogy ilyen fejjel és ilyen alacsonysággal nincs esélyem náluk, de azért rossz látni, hogy másnak milyen könnyen megy, csak mert elég magas ahhoz, hogy férfinak tekintsék a nők.
2018. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Amíg nem ismertem a GYK-t nem is tudtam, hogy ez is probléma.

Így aztán az elmúlt 40 felnőtt évemből nem is voltam szingli, taln fél évig... a harmadik és legkomolyabb kapcsolatban élek - de hát ő is magasabb mint én.

(nem nehéz.. már 170 alatt vagyok)

Igaz, iyen marhaságok, hogy domináljak, meg nézzen fel rám, nem nagyon jutottak eszembe, (és, hogy a felnézés az nyaktartást jelentsen) - nekem pont elég, a szeret, meg szeretem.

2018. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

169 cm vagyok és van barátnőm már egy ideje.

Sőt, nálam magasabb csaj is akart tőlem valamit nem rég (visszautasítottam).

Átlagos testalkat, semmi kockahas, jóképűneik se mondanám magam, nem vagyok nagydumás.

Persze a magasságom miatt a lányok egy részéről le kell mondanom. De így is akad bőven lehetőség, a nők többsége még mindig alacsonyabb nálam és nálad is! :D szóval fel a fejjel

2018. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Újabban rájöttek a feminácik, hogy egy fokkal hihetőbbek a hazugságaik, ha férfinak adják ki magukat.
2018. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!