Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy fèrfival,ak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolerans66 kérdése:

Megismerkedtem egy fèrfival,aki 7 hónapja lett özvegy,egy jó hàzassàgból.Megszerettük egymàst,de gyakran szóba jön az elhunyt pàrja. Èn mondtam,hogy beszèlhet róla bàtran. De egyre jobban fàj. Hogy lehet ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés

#megszeretés #Özvegy fèrfit
2022. okt. 28. 11:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%
Ha jó volt a házassága a hét hónap elég rövid idő. Valahogy nagyon óvatosan rá kéne vezetned arra hogy ez neked most már rosszul esik.
2022. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Tiszteletben kell tartani,mert nem azért nincs a másik,mert nem akarták,hanem mert az élet közbeszólt. Ezt pedig soha nem lehet feldolgozni.

Idővel enyhülni fog,legyél türelmes.

2022. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
A gyászban van még? Az nem semmi..
2022. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Nehogy már egy elhunytra legyél féltékeny! Teljesen normális, hogy így erez, idő, amíg feldolgozza a veszteséget akkor is, ha már nem volt mondjuk szerelmes. Legyél türelmes, hallgasd meg, idővel elengedi majd.
2022. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
7 hónap alatt nem dolgozta fel. Ha rám hallgatsz ezt egy időre elengeded még, mert szenvedni fogsz nagyon sokat.
2022. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én most alakulok valakivel, lassan haladunk mert a párom 3 hónapja meghallt meg. Ő nagyon türelmes velem. Te is legyél az vele, ha szereted, idővel enyhülni fog a fájdalma.

N 30

2022. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
7 hónap nagyon kevés, adj neki időt. Én a férjem halála után 7 hónappal még teljesen magam alatt voltam. Nem véletlen a "gyászév" szóhasználat, minimum egy év kell, hogy lelkileg rendbejöjjünk. Sajnos az új partnernek ez nagyon nehéz, el sem tudom képzelni, milyen lehet. Nem is tudom, talán ritkítani kellene a találkozásokat, hátha az segítene. Hány évesek vagytok? Gyereke van?
2022. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva, amikor a későbbi kommentek is ezt írjak, amik jó értékelést kaptak ?😅
2022. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6.

3 hónap után már alakulsz valakivel? Nem volt akkor nagy szerelem ugye? Nem bántásból kérdezem, csak nagyon kevés időnek gondolom!


Kérdező!

Türelem, megértés és elfogadás! Ha nem megy, keress olyat, aki nem özvegy, mert felejteni, túllépni nagyon nehéz lehet, főként, ha erős volt a kötelék!

2022. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat.

Türelmes vagyok ès kitartó.

Tàmogatom őt,ahogy tudom.

2022. nov. 28. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!