Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy definiálnátok a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy definiálnátok a szexuális feszültséget? Vannak erre utaló jelek?

Figyelt kérdés
Ha két ember között van szexuális feszültség, annak lehet valami jele? Mindkét fél érezheti vajon? Miből jöhetünk rá? Akkor amikor még nincs köztük semmi több.

2022. okt. 28. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
tekintet pl.
2022. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne lenne. Mindkettő vágyakozva, epekedve nézegeti a másikat. Nem győznek egymás közelében lenni, minden alkalmat megragadnak, szándékosan keresik a másik társaságát. A testük is jelez, amit szintén lehet látni, ha valaki eléggé szemfüles. Pl az egyik sokat tipródik a másik jelenlétében, teljes testtel felé fordul (ez önkéntelen amúgy), vagy zavarában épphogy hátat fordít, de csak szinte egy pillanatra, már fordul is újra a másik felé. Nagyokat nyeldekelhet az illető, vagy elakadhat a szava, nem bír két értelmes mondatot kinyögni, stb. De olyan is lehet, hogy lefagy, teljesen maga elé mered. Ez utóbbi tök gáz, de akkor is előfordulhat. Még gondolkodom, de most így hirtelen ennyi jut eszembe.
2022. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ezek annyira általános, romcsi ponyvaregényekből vett nyálasságok, hogy elhányom magam.
2022. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Tekintet, a hangja is elárulja akár. Egyébként szerintem egyszerűen az is elég, ha egymásra néznek, érzi az ember.
2022. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát kedves #3,én ezt saját magam tapasztaltam. De nyugodtan hányd össze magad, lehetőleg sugárban.
2022. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
De akkor ez csak rád igaz, kiscsillag. Nem random emberekre. Nem játssza mindenki a hollywoodi agyatlan csajszikát.
2022. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

1.Ne nevezz kiscsillagnak. Nem vagyunk olyan viszonyban.


2.Nem ismersz, fogalmad sincs róla, hogy milyen ember vagyok, ne allapitgass meg rólam "random" dolgokat. Nem szokásom megjátszani magam. Azért, mert te soha nem éreztél ilyesmit, vagy nálad más módon jelentkezik a szexuális vonzalom/feszültség, az nem jelenti azt, hogy én vagy egy másik ember nem élhette meg pontosan azt, amit leírtam. És sehol nem írtam, hogy ez mindenkire vonatkozna! Te gondolod azt, hogy én úgy értettem és elkezdtél bírálni. Veled ellentétben én tisztában vagyok vele, hogy mindenki másként éli meg, ami vele történik, mást tapasztal. Egy "random" ember vélemények leszolasa és minősítése helyett inkább akkor arról nyilatkozz, hogy te mit élsz át, hogyan viselkedsz, amikor vágysz valakire, mert ezt kerdezték...

2022. okt. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tud elélvezni
2022. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es egész jól leírta ezeket. Leginkább a tekintetből érezheted, de nem lehet ezt pontosan leírni. Másképp néznek egymásra, mint másokra, akik közömbösek.


Vagy pl csak egy kicsivel tovább tartják a másik tekintetét, de pont annyival, amiből már érezhető, hogy ez az összepillantás már több, mint random emberekkel általában. Tehát nekem pl az összepillantás hossza a leginkább árulkodó. Akár csak pár mp-vel, akár konkrétan fél perccel is volt.. Nem szóaltunk meg.


A másik a zavar.


De máskor meg lehet rá sem bír pillantani, elnéz, majd vissza, mindent megismétli 1-2x. Vagy elfordul (ahogy 2e-s írta) ha meglátja hirtelen. Ezekből már azért lehet következtetni, hogy a másikban valami zajlik.

2022. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!