Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 csaj azt mondja a fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 csaj azt mondja a fiúnak, hogy aranyos akkor mire gondol bejön neki? És ha a fiu mondogatja a csajnak akkor ő mire gondol?

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyéne válogatja. Én is szoktam mondani csajokra, hogy aranyosak de nem feltétlenül mindegyikkel járnék is. Olyankor is szoktam használni mikor normálisan el tudok beszélgetni valakivel és úgy érzem, hogy lehetünk akár barátok is.
2008. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... Ha egy csaj azt mondja neked, h aranyos vagy, tudnod kell a helyzetből, h ezt hogy érti. Lehet úgy hogy nagyon bejössz neki, de ezt csak úgy mondja, h aranyos vagy. De lehet, h csak tényleg annak gondol, de semmi másra nem... (szerintem)
2008. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az aranyost olyan pasira használom, aki ugyan "aranyos" szóval kedves esetleg még jól is néz ki, jól érzem magam a társaságában, de hogy más is legyen köztünk, akár csók akár szex...nanemár...fújjj.

Egyszóval aki emberileg tetszik, de mint férfi nem.

2008. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ja. Tapasztalataim alapján, ha egy lány azt mondja nekem, hogy "aranyos, kedves, udvarias, művelt, okos fiú vagy", akkor az annyit jelent, hogy ki vagyok dobva...
2009. nov. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!