Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha megkérdezel egy csajt, hogy milyen pasi kell neki, ezeket hallod: kedves, aranyos, figyelmes, mégis minden jó csaj mellett valami parasztarcú bunkó virít?

Figyelt kérdés
Fiúk lányok véleményét várom egyaránt várom.
2011. máj. 23. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Ferrari kellene, de csak egy Opel Astrám van. Érted-e?
2011. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért ők maguk is elhiszik, amit mondanak. Az már más kérdés, hogy nincs igazuk, de ők ezt nem tudják, vagy csak nagyon kevesen.
2011. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg azt is, hogy ezek a "jó csajok" milyenek belülről.


Kb az összes barátnőmnek normális pasija van, és fordítva. Hm, biztos nem néznek elég tv-t..;)

2011. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak annyit, hogyha eléd tolják a Ferrarit és csak el kéne vinned, mért az Opelt választod? o.O
2011. máj. 23. 17:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értette, hogy minden csajnak egy kedves aranyos fiú kell, közben meg a bunkó izékre buknak akik amúgy elérhetetlenek számukra.
2011. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Saját példa. Ismerkedni akartam egy tényleg gyönyörű lánnyal, aki normális is. Tényleg összeszedtem minden "kedvességemet", őszintén tudattam vele, hogy ismerkedni akarok, erre lekoptat olyan dumával, hogy kialakulóban van egy kapcsolatom. :( Nem akarom magam fényezni, (mégis azt csinálom) de ha én nem vagyok jó neki, akkor ki? Mert aki nálam kedvesebb normálisabb, azt már inkább homokosnak nézik.
2011. máj. 23. 17:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért várja minden pasi, hogy ha valakinél bepróbálkozik, de az már épp ismerkedik valakivel, akkor a csaj pattanjon, dobja ki az alakuló kapcsolatát és ugorjon a nyakába?! Ha 20 éve férjnél lenne, akkor a férjét is vágja ki a kedvedért, mert neked tetszik??
2011. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem volt kialakulóban semmilyen kapcsolata. Az egyik volt lány osztálytársam jó barátnője és neki mondta, hogy nincs semmi. Amikor még nem tudtam írtam is neki, hogy ez esetben sok szerencsét a kapcsolathoz. :/
2011. máj. 23. 18:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, akkor meg nem jöttél be neki. Van ilyen.
2011. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ez egy elég fura kérdés. Nyilván mindenki kedves, figyelmes, aranyos párt akar magának, szerintem ez elég egyértelmű, viszont lehet a pasi bármennyire édes és kedves is, ha nem jön be külsőre a lánynak, akkor nem lesz semmi.

Nekem is fontos, hogy olyan legyen a pasim, aki foglalkozik velem, szeret, kedves és előzékeny, de az még fontosabb, hogy tetsszen, vonzónak tartsam. Különben nem tartana soká egy kapcsolat.


Másrészt pedig nem abba szeretsz bele, akibe akarsz/szeretnél, hanem ez az érzés csak kialakul, és lehet, hogy adott esetben a lány egy mások által bunkónak gondolt emberbe szeret bele, akaratán kívül is.


És egy fiú lehet bármennyire bunkó az emberekkel, a lány csak addig van vele, amíg vele jól viselkedik és kedves, illetve amíg a szerelem tart. Akkor pedig mégsem paraszt a pasi, akivel jár...

2011. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!