Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy egyre több nő elvárja hogy takarítónő járjon a lakásra/házba, mert ők nem akarják csinálni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Balázska, ne gondolkodj, mert megárt. Inkább menj aludni. Késő van már.
2022. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
5%
A nők nagy része elkényeztetett és főzni sem tudnak (Tisztelet a kivételnek) Mindenből kihúzzák magukat és a többségük a pénzre megy, cserébe csupán a testüket adják.
2022. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Mi az, hogy “a nő elvárja”? A férfi is nyugodtan elvégezheti a házimunkát, neki ugyanannyira feladata, mint a nőnek. Úgyhogy az is a kettejük “hibája”, ha takarítónőre van szükség.
2022. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz.
2022. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Nemtől függetlenül, akibe nem préseltek felelősségtudatot, szorgalmat, motivációt, az csak döglik egész nap, és kihúzza magát minden alól.
2022. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, a nők azt várják el, ha a férfi nem hajlandó elvégezni a házimunka rájuk eső részét, akkor fizessen takarítónőt. Ugyanis, van egy rossz hírem, a takarítás nem a nő dolga, hanem fele részben a férfié IS!
2022. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
A nők mindenből kihúzzák magukat xd
2022. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is lesz takarítóm ha önálló felnőtt életet élek majd és megtehetem vagy takarító robot. Gyerekkoromban is volt. Most is jár takarítani a családomhoz.


Viszont. Pont ugyanazt teszem a kapcsolatba, mint a párom. Én is dolgoznék (valószínűleg legalább olyan jól keresnék majd) és megtehetnénk, hogy a szabadidőnkben mással foglalkozzunk. Közben meg adunk (diák)munkát valakinek.


A pénz nem lesz kérdés várhatóan, elég versenyképes tudásom van/lesz és a páromnak is.


Én az egyenlő jogokban hiszek. Egyenlő házimunka, felesben fizetés. Emellett is megmaradhat a nő nőnek és a férfi férfinak.

2022. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted. MÁS HELYETT nem fogok egy szalmaszálat sem keresztbetenni, mert nem feladatom, nem vagyok takarítónő.


Magam után takarítok, ha együtt élek valakivel, akkor alap a többes szám, mivel ketten csináltuk azt a mocskot.



Nem lustaságról van szó, hanem elvekről. Mikor a munkahelyemen be akartak fogni gondnoknak, akkor is szemrebbenés nélkül nemet mondtam. Hol az én kibszott problémám az? Nem arra jelentkeztem, nem fogom csinálni.

2022. okt. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is és a férjem is ugyanannyit dolgozunk, napi 8-10 órát. A férjem utál házimunkát végezni, de van benne annyi hogy tőlem se várja el azt hogy száz százalékban én végezzem el a saját munkám mellett. Ezért takarítónőt fizet, ezzel is könnyítve a helyzetemen. Igen, főzök és mosok, sőt nyilván főzés után a konyhát is én takarítom, de heti nagytakarításra igenis van fizetett segítségünk. Miért baj ez? Munkát adunk valakinek, tisztességesen megfizetjük.
2022. okt. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!