Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet beszelgetni sracokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beszelgetni sracokkal penzert?

Figyelt kérdés
Letezik az igeny virtualis baratnore? Olyan sracoknak, akiknek nincsenek lanyismerosei? :) Gyakorolni egy lannyal beszelgetni, oszinte visszajelzesekkel, nem olyan horribilis aron es kamu tanacsokkal, mint amit egy PUA tanfolyamon kapna az illeto.
2022. nov. 3. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Édes jó isten, gyere le...
2022. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld ki a Livejasminen a Soul mate kategóriát!
2022. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
lehet, egy ezresért írhatsz
2022. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Tanácsokat ingyen is kaphatsz!
2022. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Lehet.

Menj el pszichológusnak és ott lesznek majd férfi kliensek is.

2022. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem simán lenne. Manapság szinte bármiért képesek fizetni az emberek.
2022. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%
Engem érdekelne a dolog amúgy.
2022. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gymnospermatophyta ***** válasza:
87%
Biztos van aki fizetne érte, de a magam részéről nem értem, hogy miért tenné valaki. Akárhol lehet találni beszélgetőpartnert, azt aztán tényleg. :) Lehet aki fizetne érte vele szóba sem állnának vagy nem tudom valaki miért vetemedne erre:D
2022. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

En beszelgetnek szinten penzert sracokkal budapesten.

N

2022. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8

Nem olyan biztos az. Plane ha konkretan lannyal akarna beszelgetni az illeto de eloben nincs lehetosege vagy fel ismerkedni. Neha megtalalnak engem is Facebookon ferfiak egy random uzenettel, kb ilyen “szia, nagyon szep vagy, van kedved beszelgetni?”, es meg egyszer sem reagaltam vissza ilyenre es szerintem masok sem szoktak :)

Nem ismerkedes es nem nude kepek kuldozgetese a szandekom, ugyhogy akik eddig irtak, ezt vegyek figyelembe. Holnap szivesen valaszolok mindenkinek privatban, egyelore felmeresnek szantam a dolgot, nem gondoltam ki a reszleteket, hogyan lenne mindenkinek jo :)

2022. nov. 3. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!