Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet beszelgetni sracokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beszelgetni sracokkal penzert?

Figyelt kérdés
Letezik az igeny virtualis baratnore? Olyan sracoknak, akiknek nincsenek lanyismerosei? :) Gyakorolni egy lannyal beszelgetni, oszinte visszajelzesekkel, nem olyan horribilis aron es kamu tanacsokkal, mint amit egy PUA tanfolyamon kapna az illeto.
2022. nov. 3. 17:16
1 2
 11/14 Gymnospermatophyta ***** válasza:

10: Neten még inkább. Legalábbis én így gondolom. Vegyük például a GYIK-et. Az ismerkedés kategóriában szoktak kitenni lányok is beszélgetős kérdést. És ha valaki normálisan ír egy-egy lányra biztos vagyok benne, hogy találhat magának levelező társat ami akár más platformokon is folytatható. Itt előbb visszaírsz, mint Facebook-on. :)

De talán még ott sem lenne lehetetlen, csak nem úgy kéne írni, hogy "nagyon szép vagy van kedved beszélgetni" hanem valahogy meggyőzőbben:D Vagy hát Te is jobban felkapnád a fejed, ha nem ilyen "tucat" szöveget kapnál, hanem mondjuk 2-3 sorral többet, amiből látszik is, hogy értelmes az illető.

Ha valaki tud angolul, még inkább annyi lehetősége lenne beszélgetni lányokkal, hogy hű meg ha.


Szerintem, de aztán lehet nem így van, de én ezt gondolnám. :)

2022. nov. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy újabb (valószínűleg sikerrel járó) próbálkozás a szerencsétlen pasik anyagi lehúzására egy szakmai vagy bármilyen megalapozott tudás nélküli hétköznapi lány által. Az interneten ez sajnos virágzik jelenleg rengeteg formában, ami kib*szottul szomorú.
2022. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
Igen, ha van rá energia.
2022. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12-es, szerintem még szomorúbb az, hogy ma már olyan zárkózottak az emberek, hogy talán még egy beszélgetésért is fizetnének.


Hasonlóan elszomorítónak tartom az "ingyen ölelés" akciókat, hogy utcán egyesek csak úgy spontán megölelnek másokat. Nem azt, hogy egyesek ilyet csinálnak, hanem hogy van rá igény. Tehát van, aki máshogy nem jut öleléshez. Nincs egy családtagja, aki szeretné annyira, hogy megölelje, mikor munka/iskola után otthon találkoznak.

2022. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!