Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell 30,40-es férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell 30,40-es férfiaknak 18-20 éves barátnő?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 21:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
#3 a férfiakra is igaz, hogy fiatalon még szenvedélyesek, élettel teliek, mégis beteg dolognak gondolom, hogy 40 évesek tiniket hajkurásznak. Az ilyen pasikkal valami nincs rendben.
2022. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

Sosem értettem. Nekem a korombeli nők az eseteim.


Amúgy sokkal több tróger fickót látni 30 és 40 között, mint nőt, nem tudom néztek-e tükörbe azok, akik itt mindenféle zsíros löttyedt szörnyetegnek írják le a korukbeli nőket. Többségük sokkal jobban ad magára, mint a korabeli fickók, mégis az ő önbizalmuk törik le, nem az ilyen kopaszbarackokét.

2022. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
Kell a francnak, meg sem tudom különböztetni őket egymástól.
2022. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%

Mert egy negyvenes nő manapság úgy néz ki, mintha a saját nagyanyja lenne.

Kinek kell az ilyen??

2022. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Női szemmel a negyvenes férfiak is, csak az ugye a nagy egótól fel sem tűnik, hogy mi undorodunk tőletek.
2022. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%

15.

Ezt minden normális férfi tudja, hogy csak a pénzünk kell, és nem mi.

2022. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan forgatókönyvek, ahol az ember kell, a társ (nekem eddig mindig ez volt a fő szempont, lehet azért nem is álltam még le bácsikkal), de amíg valaki 40 éves fejjel húszasoknak csóválja a farkát, addig nem adatik meg ilyen kapcsolat.
2022. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert azokat lehet még (meg)vezetgetni, viszont egy felnőtt nőt aki tudja mit akar már kevésbé.💁
2022. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mert mindenben az ellentéte. Ugye a pasas hatalmat akar, fölényt.


Ez férfi - nő relációban így néz ki:


Hatalom vs alárendelődés, kiszolgáltatottság.


Tudatos manipulálás vs naív, tudatlanság.


Öregedő, esetleg szétfolyt, ápolatlan férfitest vs feszes ápolt női test.


Komplexusok, frusztráció vs tiszteli, felnéz a "nagyobbra", akár alapvető minimum teljesítmény esetén is.


Ugye ez a végre valaki hasra esik tőle esete.


Tehát tökéletesen kitölti a pasas hiányosságait, mintegy elrejtve azt, gyengeségeit feltuningolja.

2022. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Ez max. egy nő agyában néz ki így a férfi-nő relációban.

Egy faszinak bőven elég, ha jó teste és csinos pofija van.

2022. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!