Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyéjszakás kalandom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyéjszakás kalandom nem keres,jobb ha nem írok rá ugye?

Figyelt kérdés
Voltam egy sráccal, nagyon élvezte velem a dolgot, látszott is rajta, plusz mondta is, utána kicsit szeretgettük is egymást. Messze lakik tőlem, mondta is hogy nem akar barátnőt.pár üzit váltottunk utána,megbeszéltük h ha egymás közelében járunk akkor megint találkozunk, de semmi konkrétat.csak nagyon bejön nekem, de jobban teszem ugye ha nem próbálok meg vele beszélni vele? Nem akarom h zaklatásnak vegye,így is én írtam rá,és bár kedvesen de szűkszavúan válaszolt.
2022. nov. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jó voltál-e neki? Persze, akkor biztosan jól jöttél neki, amikor kényeztetted, de ha utána nem keres, hát akkor az ciki.

Nem akar barátnőt? Vagy csak nem akarja, hogy te legyél a barátnője, de pótléknak te is jó leszel, amikor épp senki sem melegíti az ágyikóját.

Végül is te döntöd el, hogy mégis mennyire, és meddig hagyod magad kihasználni.

2022. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

1 éjszakás + messze lakik + nem akar csajt.


Akkor mit olyan nehéz felfognod?

2022. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg felesleges ráírnod, mert egyértelművé tette, hogy többet nem akar.
2022. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha ki vagy éhezve, akkor nincs mit tenni. Muszáj... inkább próbáld meg, minthogy szenvedsz a hiányától.
2022. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdést.

Tok őszinte volt, elmondta, hogy nem kell neki barátnő, plusz messze lakik tőled. Szerinted mi értelme lenne az egésznek!

Vagy szexkapcsiba benne lennél, ez a célod?

Akkor írj rá, lehet bele megy, ha neked ez elég hajrá.

2022. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magyarul jól meg tudott dgni és ennyi. Ez pont elég - kivéve, ha szexkapcsolatot is elfogadnál vele.


Nekem elég lenne, ha tényleg jó az ágyban és testileg vonzódok hozzá.

2022. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem szexkapcsolat is elég lenne,mert nagyon tetszett a srác,és tényleg jól ellátta a bajom 🤷 na mindegy,csak sajnálom h nem lesz folytatása
2022. nov. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!