Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet látni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet látni, hogy egy fiú egy buliban azért megy oda hozzád, hogy felvigyen magához egyéjszakásra, vagy szeretne tényleg megismerni?

Figyelt kérdés
21/l

2022. nov. 3. 09:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi bulikban annyira ritka, hogy kár is az erre utaló jeleket keresni. 😆
2022. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

A "körítésekből"


Pl velem megesett olyan(nem is egyszer) hogy már buliban ugy mentette el a számom, hogy "szerelmem", vagy vmi kedves cuki jelzővel és nem csak ugy, mint xy.

Ezeket olyan könnyed beszélgetések előzték meg, amikbol kiderültek.olyanok hogy kapásbol egy hullámon vagyunk, vagy pl.olyanok hogy ő is most kezdi az életet pl ő is most kezdett el dolgozni, ő is most költözött el a szüleitol, vagy pont ugyanazt tanulta mint én, tehát "sorstársi" vonalak is körvonalazodnak, ő is pont most szakított stb, vagy szemelyiségbeli hasonlóságok vannak pl mindketten nagykanállal bulizunk es habzsoljuk az életet, mindketten adrenalinfüggők vagyunk, vagy mindketten extrovertáltak vagyunk,


Aztán a következő pontokon is mennek azok az apro dolgok, amikbol kisul mennyire passzolunk pl tanítja vezetni a kocsiját, és halálra röhögjük közben magunkat, teljesen egy a humorérzék, vagy pl a kocsiban kereszt lóg és kiderul ő is hisz valamennyire meg én is,


És szóval ha bulibol történik is a szex, mintha csak felszedtek volna vmi ittas csajt, mégis egyetlen éjszaka is már kapásból tele van tartalommal, mikor olyan valaki mintha ismernéd már ezer éve, mintha te lennél ő csak ő pasiban te meg nőben.

Az ilyeneknél nem kérdés az sem, hogy első éjszakátol számítva már együtt is járunk és komoly kaocsolazban es masnap.mar az összes haverja is ismer es rendesen zajlik vele az élet akár minďen nap is.


Viszont

Ha vkivel annyirol szol a buli hogy meghiv italra, formális a bájcsevej, álkandoan a csók vagy a tapi megy, haza akar kiserni, vagy csak a wc re akar kisérni, kozben elnéz feletted néha es a pultoscsaj is érdekli, vagy néha inkabb otthagy es a haverokkal van aztan visszajön, aki úgy hidegebb, számítóbb, azokról is teljesen lejön az hogy senkinek nem néz csak egy lyuknak es az égvilágon semmi nincs az egész mögött.

2022. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hülyeség, vagy vmi babonám, de én komolyan figyelem azt is hogy milyen néven vagy milyen jelzővel mentenek el amikor megadom a számom.

Amikor vki nem nevet használ "hivatalosan", hanem jelzőket vagy becenév, vagy cukiságokat, vagy bármi ott már szerintem érzelmi többlet is van.


Egtol fuggetlenul tudom azt hogy egyeseknél a nagy ő is csak xy név a telefonban, de ez nekem csak egy amolyan "babonám" vagy ilyesmi

2.voltam

2022. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nyomul nagyon, inkánn érdeklődö..na és persze nem arról hogy milyen pózokat kedvelsz.

Nem mászik rád, nem is hív fel magához. El kéri az este végén a számodat, esetleg hazavisz de ott se rohan le.

2022. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából hozzám is eddig csak komolytalan fiúk jöttek oda buliban, és szinte rögtön le is állítom őket. De félek, hogy ennyi rossz élmény után amikor odajönne hozzám egy srác, aki tényleg meg akarna ismerni, nem ismerem fel a jeleket, hanem őt is ugyanúgy elhajtom. És ezt nem szeretném.

2022. nov. 3. 10:12
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar fél óra ismerettség után a lakására invitálni, hanem megbeszél veled egy randit.
2022. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Alfa nem fog odamenni hozzátok,csak a balek tutyimutyik.Azokhoz nektek kell kezdeményezni.
2022. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Komolytalan szándékra értettem. Ez az alfa szó meg nagyon kínos😅
2022. nov. 3. 10:34
 9/26 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolkodsz. Az ismerkedes egy folyamat. Elso ranezesre nem fogod tudni kiszurni, hogy kinek fogsz a folyamat vegen igent mondani. Egy valamit tudsz eldonteni, ez pedig a nem. Az osszes tobbi esetben csak annyi tortenik, hogy az ismerkedes folytatodik addig, amig valahol a nem vagybaz igen mellett dontesz. Osszegezve, buliban az ismerkedest csak elkezdeni lehet, befejezni csak akkor, ha villognak a red flagek. Boven eleg egy kontakt csere, a tobbit pedig majd az ido eldonti.
2022. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De ha már a bulin nem beszélgetünk egy jót, nem is adom oda a számom, honnan tudnám különben, hogy szimpatikus ember? Eddig viszont senki nem akart beszélgetni, meg megismerni, csak flörtölés miatt jöttek oda.
2022. nov. 3. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!