Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok ferfi van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ferfi van aki csak azért jon ossze egy nővel mert dugni akar de egyejszakasok kalandokat nem sikerul osszehozniuk?

Figyelt kérdés
Velemenyem szerint keves no van aki azert megy bele egy kapcsolatba mert dugni akar, a nok elvannak szinglikent is.
2022. jún. 3. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

A nőknek tetsző válasz hogy kevés ilyen van.

A férfiak szerint az a valós hogy sok ilyen van.

Az igazság meg valahol a kettő közt van.

2022. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen IS. Helyes vagyok, de sajnos tipikusan az a jófiú kinézetem és személyiségem van. A jófiút most ne erkölcsi alapon értsétek kedves kötözködők, hogy én tökéletes és bűntelen vagyok. Csak annyit jelent, hogy nem vagyok nagydumájú, pimasz, társaság közepe, karakán, "menő", folyamatosan mesébe illően magabiztos. Na ez miatt pont nem is tetszem azoknak a nőknek, akik alkalmi dugásokra vágynak, mert ők többnyire az ilyen pasikkal mennek el, akiknek ilyen tulajdonságai vannak. Ez mellett külsőre se vagyok az a tetkós, kigyúrt, szakállas/borostás, férfiasan jóképű, (ezek közül nem kell rendelkezni minddel, de egy párral nem árt), amilyen típus legjobban bejön külsőre az alkalmit kereső nőknek.


Szóval ennyi, ezek miatt szinte lehetetlen alkalmira nőt találnom, hiába nem vagyok ronda. Kapcsolatra viszont mindig vannak bőven érdeklődő lányok az életemben.

2022. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában ha egy férfi időt, pénzt, energiát fektet egy nőbe, akkor többet akar. Ez az alapelv, de sajnos én jártam egyszer úgy, hogy eléggé futott utánam, és hamar kiderült, hogy nem akar többet. De azért ez ritka. Persze voltak jelei, de én meg nagyon bele voltam zúgva, és nem akartam észrevenni.
2022. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!