Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm (ffi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm (ffi-nő barátság), aki az utóbbi időben, mintha kezdene furán viselkedni. Ha naponta nem írok rá, vagy nem keresem, akkor már szóvá teszi hogy mi van hanyagolsz? Hozzászokott hogy gyakran kerestük egymást előtte? Mi lehet?

Figyelt kérdés
2022. nov. 5. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet.

Vagy többet érez az se kizárt.

Nekem 2 férfi barátom van és minden nap van valami kommunikáció de nem akarunk többet egymástól.

N 30

2022. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Elvileg van valaki kiszemeltje, ugyhogy nem tudom hogy a barátságnál többet érez e. De már gyanús. Szereti a társaságomat, jó pasinak tart, azt tudom. De hogy számonkérjen ez már kicsit fura.

2022. nov. 5. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kiszemeltje ( és ismert szemèly ) , akkor csak a birtoklàsi vàgy szól belőle
2022. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

Igen ismert személy. Attól féltem hogy megtart egy lehetőségnek engem is ha a nagy Ő nem jönne össze.

2022. nov. 6. 08:50
 5/6 A kérdező kommentje:

3

De persze lehet hogy csak birtokolni akar. Mikkr elkezdtem egy masik lánnyal beszélgetni, már másnap mondta is hogy na akkor engem már hanyagolsz is, vele többet beszélsz mint velem. Na?

2022. nov. 6. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:

5 es ezzel mi a problema?

ha teged nem erdekel, mint no, akkor fordulj masok utan o meg majd beletorodik :D ennyi

2023. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!