Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj többször másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj többször másik fiút választott, aztán ha összejön velem akkor azt szánalomból teszi?

Figyelt kérdés
Mert gondolom nem szeretetből jött velem össze, mert akkor elsőre engem választott volna. Szerintem csak megsajnált hogy évek óta egyedül vagyok, meg gondolom most épp neki sincs jobb.
2022. nov. 5. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a Soros ( György ) 😁
2022. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Jól gondolod, Bratte.
2022. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha hagyja a csaj, hogy betedd neki, akkor nem tökmindegy? 🤔
2022. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem hinném, hogy szánalomból, csak épp nincs jobb. Mondjuk ez se sokkal jobb opció.
2022. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Jól dgd meg aztán add be neki, hogy más jobb ezért oda mész!
2022. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Senki nem jön össze senkivel sajnalatbol. Ezt nyugodtan elvetheted.
2022. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Jól látod, bizony ez a "nincs ló, jó a szamár is" esete. Én tuti nem foglalkoznék ilyen csajjal.
2022. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!