Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy enyhébbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy enyhébbek lettek az érzelmek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal, én vagyok a női tag...

Még nem élünk együtt (egyetem miatt, otthon könnyebb tanulnom🤷🏻‍♀️) , de kezd alakulni. Sokat vagyunk együtt minden nap minimum egy fél órát találkozunk, mert a szomszédba lakik, a szüleimhez is átszokott jönni, isznak egy kv-t stb.

De nem érzem azt a lángot, mint az elején, nem szoktam vissza olvasgatni a csetet és kipirulva olvasgatni, vagy nem vált ki különösebb reakciót belőlem, ha meghallom, hogy átjött, a szex is már szenvedős. Csökkent a libidóm...

Ráadásul engem zavar, ha valaki belelustul teljesen a kapcsolatba. Mármint én undorítónak találom amikor fekszek mellette az ágyon és konkrétan oda finigik, de fennáll bennem a gyanú, hogy ez szilárdan távozott... (besz@rt)

Én érdekes mód tudtam 3 év alatt minden nap kontrollálni a testem, én böfögni sem szoktam nyilvánosan. Nem azt mondom, hogy nem szoktam, de csak akkor amikor más nem hallja.

Velem van a baj? Ez csak a sok közül egy dolog ami kicsit kiábrándító számomra. Vagy mindenkinél egy idő után "unalmas" lesz a kapcsolat?


2022. nov. 6. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire normális volna, de te már teljesen kiábrándultál belőle, amit szerintem nem igazán lehet helyrehozni.
2022. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
3 év után szinte sosem marad szerelem, de látszik hogy itt csak hormonok voltak mert ahogy írod szeretet sincs irányába
2022. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem is vagytok sokat együtt. szerintem te eleinte egy illúzióba szerettél bele, nem magába az illetőbe, ennyi történt.
2022. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha valaki igénytelenségből fingik és szarik be a másik orra alá, az nyomdafestéket nem tűr szerintem…!

3 év alatt a lángolás megszűnik, viszont a szeretetnek át kéne venni a helyét….! Ami ragaszkodás, kötődés a másikhoz, örömmel töltött órák. Mély beszélgetések, bajtársi együttműködés. Ha ez nálatok nincsen, akkor sajnos egyértelmű a kérdésre a válasz…

2022. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is picit több, mint 3 éve vagyunk együtt, szintén egyetem miatt nem költöztünk össze (jövőre tervezzük), szóval nagyjából hasonló a helyzetünk.


Én inkább úgy érzem, hogy az idő előrehaladtával inkább még jobban szeretem a párom és ő is ezt mondja. A mai napig szerelmesnek érzem magam/magunk, de mellette van egy egyre mélyülő szeretet is egymás iránt és a tudat, hogy együtt is maradunk, a szex is sokkal jobb, mint amilyen az elején volt. Alig várjuk, hogy lediplomázzam és jövőre elkezdhessük a közös életünk.


Az írásodból teljesen az tükröződik, mintha kiábrándultál volna belőle. A 3-as,4-es válaszadóval teljesen egyetértek.

2022. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Az utolsó kislány azért lepontozott, irásából tükröződik hogy távkapcsolat féle, de amikor egyfedél alatt élsz vkivel 3 évnél tovább nem tart a lángoló szerelem, ugyanis természet igy tervezte embereket. A párosodás megtermékenyítés megtörténik első évben, aztan a baba első 2 évében együtt nevelés. Utána szétszéledni
2022. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os!


Egyrészről nem vagyok kislány, másrészről 10+ év barátság alakult át szerelemmé, hidd el, elég sok szituációban láttuk már egymást...


Csak sajnálni tudlak, hogy neked kb. evolúciós jelenség a szerelem.


A kérdező érzései pedig akkor sem túl biztatóak egy hosszútávú kapcsolat kialakításához, ha 3 év után így érez.

2022. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy te szeretnel e vele lenni, azt neked kell tudnod. Ha zavar, hogy fingik melletted, szolj neki. Nem gondolatolvaso. Ha megkered szepen, biztos ert belole es hasznosabb, mintha "kirobbanna" beloled a serelem, mert annyit turted.


De arra szamits, hogy egy hosszabb kapcsolatban vannak hullamvolgyek. Mi 7 eve vagyunk egyutt, mar hazasok is vagyunk, de voltak idoszakok, amikor kb kiidegelt mindenen, idegesitett. Aztan probalkoztunk, elmult ez a rosszabb idoszak, helyrejott, most minden happy ujbol.

2022. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 ev utan jonnek a hullamok es akkor akik nem taeranak vagy csak 1 ember mar regen rossz.. mert a kovetkezo kapcsolataban is ennyi ido elteltevel ugyan azt fogja erezni .
2022. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!