Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire beteges férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges férfiként hogy rendkivüli undort érzek bármiféle testiség iránt ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Semmilyen alkalmi dologra nem vagyok képes, mert hányinger kezd el kerülgetni már a gondolattól is, olyan erős undort érzek hogy vissza kell utasítsak minden ilyet, pedig sok lehetőségem volt rá az elmúlt években.

Milyen betegségem lehet ami ezt okozza?

Vagy egyáltalán normális ez?

Olyan szélsőgesen hogy csók is csak szerelem esetén megy, különben nagyon erős undor amit nem tudok megállni.

A legjobb barátom azt mondja hogy nem is vagyok férfi, lehetőségekkel élnem kellene, tapasztalatot szerezni akkor is ha nem érzek semmit, de nem érti hogy nagyon erős az undor bennem ha nem érzek semmit



2022. nov. 7. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Demiszexuális vagy.


"Demiszexuálisnak lenni annyit tesz, hogy valaki csak erős érzelmi kötődés mellett képes szexuális vonzalomra."

"....gyakran irtóznak az egy éjszakás kalandoktól, és, ha mégis belevágnának valami hasonlóba, abból kellemetlen élmény lesz, mivel érzelem nélkül nem tudják élvezni a szexet."


[link]

2022. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban demiszexuális vagy szerintem is. És üdv a klubban, én is az vagyok, így maximálisan megértem, pont így vagyok ezzel én is, csak nőként. Nem ördögtől való dolog ez, és főleg nem betegség, egyszerűen csak egy beállítottság! A haverodra meg ne hallgass, mivel ő nem ilyen beállítottságú, nem tudja annyira megérteni. Ellenben kapcsolatok kialakításában készülj, hogy lehetnek nehézségeid (bár nem tudom, hogy a nők hogyan viszonyulnak ehhez, csak azt tudom, hogy sok férfi hogyan).
2022. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Semmi gond, több marad a többinek.
2022. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok nőben. Semmi gond ezzel.
2022. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég valósznű hogy demiszexuális vagy, ezzel semmi gond nincs, ne aggódj.. azzal meg ne törődj, amit a barátod mond, nem vagytok egyformák
2022. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj, ne aggódj rajta, sokan vannak így.
2022. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!