Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez igaz akkor hogy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez igaz akkor hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Röviden annyit hogy 25 vagyok fiú.. jelenleg Németországban dolgozom.. járok egy fogászatra ahol van egy 20 éves asszisztens lányka.. én nem tudom miért de kezdetektől fogva úgy érzem mintha lenne köztük szikra ( vagy csak én vagyok hülye ) eleinte mindig mikor kísért a rendelőbe akkor mindig felnézett rám ( egy fejjel alacsonyabb tőlem) .. mára oda jutottunk hogy össze pacsizunk a kollégái előtt. Illetve Mindig ő jön be hozzám először felmérni a fogaim állapotát, mintha direkt ő akarna hozzám bejönni miközben van még 6 kolléganője. Én örülök ha láthatom, és Mindig mosolyogva jön oda hozzám. Viszont a kommunikáció.. ő teljesen német.. én meg max A2 nyelvtudással tudok vele kommunikálni. Vannak helyzetek amikor teljesen megértem, és van Mikor keveset. Vajon tényleg tetszek neki? Vagy csak én képzelem ezt be?

máj. 14. 18:04
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbáld elhívni valahova kávézni, kajálni bármi aztán közben kiderül mennyire nagy a nyelviakadály
máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj. (Látszik, hogy idősebb vagyok) Próbáltam udvarolni oroszul is, pár száz szavas szókinccsel, rengeteg szótévesztéssel. Nem ezen múlott, hogy nem jött össze.
máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ezt sajnos nem lehet megmondani. Lehet, hogy tetszel neki, de azt is lehet , hogy egy jófej srácot lát benned akinek örül a másik beteg mellett akik kikészítik. A pacsizás kifejezetten barátok között történő dolog, egyébként a sok külföldi országban, leginkább nyugati tipusúakban kedvesebbek az emberek, szóval még ezért is nehéz ezt kitalálni. Nagyon 50-50% vagy bejössz neki vagy nem.
máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 As vagyok. Én egyébként dolgoztam kint Hollandiában. Volt egy csaj aki azonnal figyelmet tanúsított, kérdezgetett is, elég jól összeismerkedtünk, mindig mosolygott random amikor rá néztem, és semmi nem lett belőle, amikor el hívtam randizni, kiderült, hogy teljesen félreértettem. Szóval ezek után mondom neked azt, hogy még a pacsi az a leges legkevesebb dolog, a vidám és extrovertált lányok mindenkivel lepacsiznak, akit nem gyűlölnek.
máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!