Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jöttél rá és miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöttél rá és miben nyilvánult meg, hogy a párod hülye?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, hogy milyen sztoritok van amikor nyilvánvalóvá vált számodra, hogy a párod bizonyára egy rohadt nagy sügér.Nem és kor is érdekel.

#férfi #nő #kapcsolat #sügér #idegbajtkapoktőlemertnéhakompletthülye
2022. nov. 11. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Az én párom nem hülye, mert nem kezdek hülyékkel.
2022. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Jó a #hastaged XD.


Ha ennyi benned a gyűlölet miért vagy vele?

2022. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
#1 akkor minek írtál be? Ez nem közvélemény kutatás ( gondolom )
2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Hülye alatt mit értesz? Értelmi fogyatékos?
2022. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy😂Csak volt-e olyan hülyeség amire már te is azt mondtad,hogy na ez sík hülye.
2022. nov. 11. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Exem, amikor elkezdte fejtegetni az elméleteit arról, hogy pl a szőr a hónaljban meg a nemi tájékokon pár generáció múlva biztosan ki fog kopni, mert mindenki borotválja. Ez még a kapcsolatunk relatíve elején volt és nem gondoltam bele többet akkor még, de ez volt az egyik első ilyen intelligens megnyilvánulása. Volt még egy rakás, mire szakítottam vele, már meggyőződésem volt, hogy ez az ember nem normális. De legalábbis semennyire sincs tisztában a világ alapvető dolgaival.
2022. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hmm,valaki végre megértette a kérdésem😁
2022. nov. 11. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuuuuu

Az első párom ő nagyon nem volt egy szellemi sasmadar, de hat kamaszok voltunk, nem az számított, hanem hogy jól éreztük magunkat egymással.

Néha olyan hülyeségeket mondott, hogy tényleg fogtam a fejem, bár már szó szerint nem emlékszem.

Volt viszont egy legjobb barátnőm középiskolában, aki iskola elsőként! Legmagasabb pontszámot elérve a felvételin került be, és nem tudta, hogy a kígyónak van gerince, szerinte az agyvérzés az, amikor kilyukad az ember agya, és tényleg elhitte, hogy a szop*s suketit…

2022. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Randiztam full kreténnel, kockával (informatikus játék bznyákkal), anyuci kicsi fiával meg valami öltönyös fazonnal is már, de a legelején lejött, hogy ki az aki ostoba. Aki ostoba azzal nem lehet beszélgetni. És jelzem, több volt az ilyen "ostoba" diplomás. Meglepő amúgy. Akivel az első randevún nem tudok kellemesen csevegni, annak nem volt második randevú.


A férjem egyszerű munkásember, aki a két kezével keresi meg a pénzt. Nem diplomás, nem beszél 3 nyelven, de a szakmájában kiemelkedő. Intelligens, okos, művelt és az érdeklődési körünk is hasonló. Aki nem ilyen azzal hosszabb távon nem állok szóba. Magamat se égetem vele így.

2022. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!