Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki egyik napról a másikra elvesztette az érdeklődését irántad? Miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés

Randizgattunk egy férfivel. Nagyon jól passzoltunk egymáshoz. Nem csak szex volt, de sokat is beszélgettünk. Két naponta szokott hívni, de több napja nem keres úgy, hogy utolsó telefonhíváskor lerazott és azt mondta kesobb beszélunk. Azóta sem hívott vissza, napok óta. Most nem tudom, hogy ez egyértelmű lekoptatas vagy valami megváltozott benne esetleg történhetett valami. Gondoltam felhivom és megkerdem, de nem akarom még kellemetlenebb helyzetbe hozni magam.

N


2022. okt. 18. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű van valakije, csak arról mélyen hallgatott.

Fel ne hívd, könyveld el egy sajnálatos esetnek, ha kis érdeklődést is mutatsz, nem fog keresni.

Így x nap múlva mondhatod neki, mit is akar tulajdonképpen?

2022. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Nekem volt ilyen, a lány azt mondta lapos férfi vagyok, beszéljek többet, találjak témát.

Megsértett megutáltam

2022. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

10-ből 9 ilyen volt :D Túlságosan unalmas voltam a számukra gondolom.. Aztán a jelenlegi barátnőm, akivel három éve együtt vagyunk (1 éve együtt is élünk) meg azon van mindig elképedve, h hogy nem találtam magamnak nőt évekig, amikor vele meg törődök, kényeztetem, kedvébe járok, nőként tekintek rá és még akad némi kreativitásom is. Pedig tanult kétdiplomás nő.. nem egy utolsó jöttment buta liba.. és ennek fejében még jól is néz ki. :D

Ja miután összejöttünk, az előző ismerkedésekből kettő lány még meg is környékezett, h mégis meggondolta magát. Kiröhögtem és elküldtem őket melegebb éghajlatra..

2022. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán keresett magától, akkor is tőmondatokban válaszolt. Messengeren többször órákig nem válaszolt. Ha sikerült is beszélnünk, hamar mondta, hogy mennie kell. Ha úgy érzed, leépítenek, akkor az egy is van.
2022. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*úgy
2022. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megakart dugni, és a célját el is érte.
2022. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen aa személyiségem. Érdekel a nő, foglalkozok vele, de elég hamar elkezdem elhanyagolni. Ez eddig munka-, problémamegoldás-, vagy csak egyszerű barátkozásban mutatkozott meg nálam, mert még sosem volt párkapcsolatom, de szerintem ott is ez lenne: a megismerkedési fázis korai szakaszában vége is lenne mindennek.
2022. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!