Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lennél féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lennél féltékeny?

Figyelt kérdés
Feltetelezuk van egy párod és társaságban vagytok. Mi az amitől féltékeny lennél? Szó akár tett. Példát kort is irjatok
2022. nov. 14. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha más lányoknak bókolgatna, szemem előtt flörtölgetne velük. Esetleg látványosan közeledne (indokolatlan ölelgetés, és hasonló felesleges érintések)

Szerintem egyértelmű, hogy ez nem lenne oké.

2022. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne ezt definialni?


Ha az én párom masokkal flörtölget én inkább megalázottságot érzek, vagy hogy elsüllyednék a föld alá, a csaj biztos rajtam röhög hogy egy csettintés neki a pasim, es legszivesebben szakítanék kiszaladnék a világbol.


Vagy amikor megtudtam hogy kapcsolatban a volt párom tarskeresozott a hátam mögött, akkor meg csalodtam benne és fel kellett ébrednem az álmomból hogy akkor nem is szeret, amolyan vilagösszeomlásom volt. Es igaz hogy törölte magát, komoenzált es a többi de már csak azt vártam mikor kivel fog szóba állni megint es elhagyni es vajon mennyi időt kaptam en vele. És reszkettem mint a halálsoron várva hogy melyik nap lesz az amikor vége mindennek.

2022. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént eset, valami becéző szóval (baby vagy ilyesmi) hívta oda az egyik lány haverját a párom. Féltékeny lettem 😅 de ez még a kimagyarázható kategória.

Amitől viszont borzasztóan kiakadnék, az az, ha fogdosna, vagy úgy megsimítana más lányt, bizalmaskodva beszélgetne vele engem kirekesztve, ilyenek.

2022. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nekem pont a féltékenység maradt ki eddig az életemből.

(2)

2022. nov. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna ha végig más lánnyal beszélgetne, flörtölne, fogdosná, engem figyelembe se venne. Vagy ha például írogatna egész este alatt olyan lányoknak akiket nem ismerek
2022. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig is teljesen hiányzott belőlem ez az érzés, konkrétan kapcsolatom is ment már rá arra, hogy nem vagyok féltékeny :D
2022. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirekesztve erzem magam egy masik no miatt.
2022. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Én nem vagyok féltékeny engem nem zavar semmi. Volt rá példa hogy társaságból legjobb haverom egész idő alatt udvarolt a páromnak az meg kétségbeesve kért állítsam már le a havert ne csinálja hát van párja stb őt zavarja. Én meg direkt mégjobban adtam alá a lovat a barátomnak hogy udvaroljon stb. Mondjuk ennek szakítás is lett a vége pár napon belül. Én azt tartom akkora baromságnak hogyha valaki kapcsolatban van, egyáltalán nem ismerkedik nem írkál stb. Én úgy vagyok vele ha jön jobb vagy szebb azonnal lépek a meglevőtől,hisz egyszer élünk
2022. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utána fordult egy nőnek miközben ott voltam mellette, nem is féltékenységnek mondanám de összetörtem, önigazolást akartam keresni hogy én is jó vagyok, legalább annyira mint az az idegen nő, csak szomorú hogy nem a páromnak.. ezért megcsaltam.

Amúgy sokkal jobb lett, az eset után tanult meg igazán tisztelni és nem volt több hasonló.. kigenerálom a vitát, meg a rossz érzést benned szándékosan szituáció.

Én is csak olyan hű dejo nőnek akartam magam érezni ha már porig alázta az önbecsülésem, amúgy erről akkor nagyon részletesen beszélgettünk, és párom igazat adott nekem. Szóval ezt a hosszú eszmecserét nem írnám le mert hónapok témája volt..

de így külső szemmel ennyit leírva a szituációból annak aki olvassa sejtem mit gondol. De ugye

Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek..

2022. dec. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

“Ezért megcsaltam”…

Na jó hülye párod van, úgy raknálak ki mint macskát szarni!

2022. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!