Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! Hol van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Hol van a határ a kedvesség/illem, és a figyelemfelhívás/flörtölés között?

Figyelt kérdés
Azaz honnan tudom biztosra, hogy egy lány tényleg flörtöl, vagy csak udvarias szeretne lenni velem? Honnan tudom, hogy tényleg közelebb szeretne kerülni hozzám?
2022. nov. 14. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
A nők nem udvariassággal flörtölnek.
2022. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
#1: végre egy épeszű, valódi megfigyelésen alapuló hozzászólás.
2022. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőre is kíváncsi lennék, vajon ír-e privátot.


Itt sok épeszű megfigyelés le van írva, néha még én is látok újdonságot, de azokat le szokták húzni.

2022. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenétek?
2022. nov. 14. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Az udvarias alatt kedvesseget gondolt a kerdezo szerintem. Ha nem akar talalkozni veled csak ugy , es nem is utal ra akkor semmit nem akar, ezt hidd el!!!! Amelyik nonek kellesz az mar talalkakat szervez veled , a masik megerint itt ott.
2022. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha te nyomulsz, a nő meg udvarias, akkor válaszol 1-2 mondatban, ha tetszel is neki, akkor mosolyog is hozzá, szemedbe néz, látod rajta, hogy bejössz neki. Szerintem nem lehet összetéveszteni.
2022. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresi a társaságod, tehát, nem te mész oda állandóan, hanem láthatóan ő is keresi az alkalmat, a testi kontaktus elől nem bújik ki, vagy egyenesen ő keresi az alkalmat rá, emellett, ahogy írták, mosolyog, érdeklődik, nyitott a kommunikációja.
2022. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Testi kontaktust nem keres, de mosolyog, érdeklődik, nyitott a kommunikációja.
2022. nov. 14. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az önmagában lazán lehet csak baráti is. Ha nem mutat vonzalmat, akkor az így járás esete forog fenn.

Próbálj meg te közeledni. Ha elutasítja, akkor tiszta a helyzet, mert akkor ezt el kell engedni.

2022. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jaffa válasza:
60%
Egy no szerintem biztathatja a ferfit, mosollyal, kedvesseggel, szemezhettek stb, de az elso komoly lepes legyen a ferfie. Lehet, hogy arra var, hogy elhivd randira. Ha o eleget biztatott, most te jossz. Egy probat meger. Ha "nem" lesz a valasz, akkor meg legalabb nem megy ra az eletedbol foloslegesen tobb ido.
2022. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!