Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit választotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit választotok, Aputest vagy kockáshas?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 12:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Mi nem úgy gondolkozunk, mint ti. Maximum a nagyon felszínes lányok döntenek ez alapján. Mellette sokkal jobban számít, hogy hogy bánik veled, jól kommunikál-e, humoros, céltudatos, intelligens, el tud köteleződni, számíthat-e rá az ember. És persze egy kedves tekintet, mosoly, magabiztos tartás, mozgás teszi igazán vonzóvá.
2022. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11. Igen, sokszor nem értem hogy lehet ezek alapján az igazi nők véleményét kikérni. :)
2022. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6: ha arcra bejön, és nem amorf módon túlgyúrt, meg személyiségre normális, igen (nekem a test másodlagos).
2022. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nőnek másodlagos, de fel kell fújni azt a bizonyos bolhát. :)
2022. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kockahas, de ne egy csontvázon.
2022. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy párosítanám össze a kettőt, hogy alakra egy aputest, mert jobban bejönnek a vízilabdás-súlyemelő alkatok, mint a hosszútávfutók, de semmiképp sem az a tohonya, szarokbele, elszőrösödött, rosszul öltözött, kocsmatöltelék mentális lepusztulás, ami az aputest képzetéhez társulni szokott... meg úgy szinte bárkihez 40 felett. Attól, hogy valaki kockák helyett jó húsban van, még nézhetne ki jól.
2022. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!