Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Volt már ilyen veletek? (lányok, Ti is írhattok)

Figyelt kérdés

Kb 6 hónapja volt egy viszonylag komolyan induló kapcsolatom, de kb 1 hónap után véget ért, met a lány túl messze lakott tőlem.Nem is tudom, mi van velem azóta...Senkit nem szeretnék "közelebbengedni" magamhoz, mondván, hogy majd megint bele szeretek, aztán ismét csalódás lezs belőle...Na meg mikor látok néhány jó csajt, biztos fiúk, ti is szoktatok képzelődni, néhaelképzelem, hogy járunk, stb... de szerintem már egy csajt sem tudnék úgyszeretni, mint a legutóbbi barátnőmet.


Kort/Nemetis!köszi!Jan, lehetőleg minél több választ.


18/F


2010. szept. 29. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is már volt így.
2010. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én lány vagyok és a barátom 8 évig volt a szerelmével, amikor a csaj kidobta

ő azt hitte ezt nem éli túl, és soha nem fog mást szeretni

ééés

nemrég amikor szakítani akartam vele, belebetegedett, sírt könyörgött és rájött, hogy ugyanúgy képes szeretni, mint anno a nagy ő-nek hitt lányt

és el akar most venni

2010. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!