Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm,(Férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm,(Férfi-nő barátság) és kezdem furcsálni a kapcsolatunkat. Nagyon jól megvagyunk, beszélünk, hülyülünk, de hogy egy napot sem bír ki nélkülem, ez miért van szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mondta hogy van egy pasi aki bejön neki, és össze is szeretne vele jönni, de akkor miért keres engem minden nap, vagy írásban, vagy személyesen? Úgy gondolja hogy szoros barátság van köztünk és nem szeretné, ha ez alább hagyna. Szerintetek létezik ilyen erős baráti kötődés egy nő részéről? Én többet nem szeretnék, és megbántani sem akarom. Vagy csak szimplán hiányzik neki a társaságom?
2022. nov. 18. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Én special nem hiszek a férfi női barátságban.

El tudom képzelni hogy féltékennyé akar tenni vagy kíváncsi mit reagálsz.

Akármilyen barát de nem lógok rajta minden nap főleg ha ellenkező nemű.

2022. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Érzelmei vannak irányodba valószínűleg és kötődik hozzád. A válaszom a fedi női barátságra az, hogy két hetero ember között szinte kizárt, hogy egyik sem érez vonzalmat a másik iránt.
2022. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs macskája valszeg.
2022. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Hogyha egy nő folyton veled akar lenni, minden problémáját, gondolatát megosztja, az szerintem több mint barátság.
2022. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Lelki szemetes vagy
2022. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"van egy pasi aki bejön neki, és össze is szeretne vele jönni"

Nem te vagy az a pasi?

2022. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, borzasztó volt, megszakítottam vele a kapcsolatot, nem leszek egy nő barátja sem.
2022. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Pedig itt az 5# válaszolónak van igaza.

Férfiak! Vegyétek tudomásul már végre! A nők nem azért barátkoznak pasikkal mert alá akarnak feküdni, hanem lelki szemetesládának használják.


Ellenben egy pasi, nem akar lány barátokat, hanem dugni akar a nővel. Barátoknak meg ott vannak a haverjai, nincs szüksége lány barátokra.

Nagyon kevés kivétel akad ez alól.

2022. nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg olyan is van, hogy azért barátkoznak, mert nem mernek mélyebben kapcsolódni. Túlságosan fájna, ha az egyik bevallaná az érzéseit a másiknak, az meg visszautasítaná. Vagy a csalódástól való félelem. Ezért inkább megmaradnak a felszínen.
2022. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi mimdenkinek a hozzászólást!

6# nem én vagyok az a pasi, mert egy szórakozóhelyen mutatta már hogy nezzem meg milyen jól néz ki az a pasi, őt szúrta ki magának.

5#, 9#. Lehet hogy igazatok van, hogy csak lelki szemetesnek használ, csak az a fura hogy mindenről elbeszélgetünk, és nem a szennyeit dobálja rám, hanem A-Z ig mindenről beszélünk. Ha szemetes lennék akkor csak siránkozna szerintem, meg a problémáiról beszélne. Szóval nem értem.

2022. nov. 19. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!