Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők általában csak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában csak arra mennek hogy legyen egy balek aki biztosítja a feltételeket a jómódhoz, a lakhatáshoz, a gyereknemzéshez és a neveléshez?

Figyelt kérdés
A felsoroltakat kötelessége biztosítani, a többi dolog amit szerencsétlen esetleg még szeretne, lényegtelen.
2022. nov. 19. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a pasik legtöbbje csak a külsőt nézi akk legyen 50.50.

Viccen kívül szerintem ez jogos elvaras, mert nem lehet egyszobasban gyerekekkel együtt élni, arról nem is beszélve hogy a kicsinek sok minden kell.

2022. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem! A jómódot én is biztositom magamnak! Én arra megyek, hogy ő ne húzzon le engem! Tehát ha nálam kevesebbet keres, akkor pá!


Semmit sem vagy kötelező biztosotani, ha te nem akarod megadni, majd megadja más! Ha meg gyereket szülök, urambocsá elvárom, hogy tudj eltartani abban a két évben...különben a semmiért nem b*szom fel a karrieremet!


De amugy:


A FÉRFIAK általában csak arra mennek hogy legyen egy VÉKONY NŐ aki JÓL MÉZ KI a SZÉP AZ ARCA, LEHET VELE VILLOGNI?


A felsoroltakat kötelessége biztosítani, a többi dolog amit szerencsétlen esetleg még szeretne, lényegtelen.

2022. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem. 52 éves férfi vagyok. Butaságot állítasz.
2022. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A nők igazi , vonzó férfias fiérfiakra mennek. Nem az olyan tirpák, undorító ökrökre mint az incelek. Ennyi.
2022. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1%

Nekem ennyi van kiírva társkeresőn,van egy házam dupla garázzsal,yacuzzi,szauna van benne,balatoni nyaralóm,terepjáróm van,ezek az értékeim.

Erre a rövid bemutatkozásra napi min 40-50 levél jön nőktől.

2022. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy hogy mit akarnak a "nők", ha ott a "balek" aki úgy ugrál ahogy ők fütyülnek. Ne a nőkön kérd számon az ilyesmit, hanem nézd meg a történetet a férfiak oldaláról is.

Ki tart pisztolyt a férfiak hátához, hogy "balekok" legyenek? Senki!

Csak azt lehet egy férfival megcsinálni amibe ő is beleegyezik. Ennyi a történet. Miért hagyják magukat?

2022. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Ezeket a kérdéseket valami értelmi fogyatékosok írják ki?


AMúgy nem arra mennek. Én megteremtem magamnak, ami kell, de a gyerekem apja nem lesz egy lúzer.

2022. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%
Igen de csak az számít férfinek aki az évi tőbb nyaralást is fizetni tudja
2022. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha nem, akkor az miért van, ha ezeket megadja egy férfi, és ezen felül a nő állandóan "terrorizálja", és baromságok hadával bombázza nap mint nap?
2022. nov. 19. 12:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor keress ra, hogy hany incel.l hisztizik itt, hogy van penze megse kell a noknek. Az informatikus archetipus. Ha neked problemad van a penzkereseseddel, akkor elobb azon kene dolgoznod, hogy magasabb szintet erj el.
2022. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!