Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szolgálják ki így a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szolgálják ki így a nők?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm az előző barátnői de még a mostani csaja is teljesen ki szolgálja. Mos, főz, takarit a palira reggelit csinál neki ágyba visszi a reggelit kávét stb... Hogy csinálja? Miért szolgálják így ki?
2022. nov. 19. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Mert abban reménykedünk (nálam már mult idő) hogy TALÁN méltónak tart arra, hogy elvegyen felesegül...aztán jön a kopp
2022. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
72%

1: Őszinte részvétem! :((( Undok egy dolog ez...


Férfiként: Ha valaki bizonyos kor fölött nem önellátó, az GÁZ. Gondolom egy elkényeztetett nyomorult csicska takony. :((( Azt sajnálom, hogy nem rúgta még ki a jelenlegi... Pedig az is el fog jönni...

2022. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén sajnálom az első véleményezőt, bár a társa lehetséges nem hisz az esküvőben, hiszen az nem változtat semmin.
2022. nov. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

3

Ha nem változtat semmin, akkor miért ne lehetne megtenni?

Vagy akkor mégsem csak egy darab papir?

2022. nov. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem hiszi, ahogy Én sem azt, hogy a házasság tovább lendíti a kapcsolatot, javít rajt. Viszont problémákat okozhat. Így értem a "nem hisz" Hiszen mitől lenne jobb? Nehezebb és pénzesebb az elválás is.
2022. nov. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%

Mert vannak nők, akiket ez éltet.

Tapasztalt pali különbséget tud tenni, ki valóban ilyen, és ki az, akinek érdeke fűződik hozzá...

Foxtrotka, mint "férfiként" te is lennél csicskatakony, csak valószínű az életben nem találsz ilyet.

2022. nov. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Az én asszonykám is olyan kiszolgálós. Ha " nem emgedem" akkor megsértődik, hogy ő már felesleges. 32 éve vagyunk együtt.
2022. nov. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostoba csicskák.
2022. nov. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sima megfelelési kényszert vált ki a masikbol

Valszeg van önbizalma a nőknek meg nincs akiket talál magának, es nem erősiti a női önbizalmat, nem bókol dicsér, nem biztositja őket hűségről hanem olyasmi mehet pl hogy panaszkodik az exére hogy rossz volt az ágyban ezért keresett mást, így a nő már az ágyban is megtesz mindent neki, fukarkodik azzal a szóval is pl hogy szeretlek, ezt szinte jutalmazásnak használja csak amikor a nő lábtörlőbe lemegy, önbizalmat rombol azt érezteti hogy kell más csajoknak, bevág olyanokat pl hogy más nő hajt rá, állandoan írogat neki meg ilyesmik.

2022. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
6: 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆
2022. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!