Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ti hogyan "szolgáljátok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan "szolgáljátok" a párotokat, mennyire és milyen formában viselkedtek szubmisszívan a kapcsolatban? Férfiak, ti minek örülnétek? (pozitív értelemben)

Figyelt kérdés

Amióta az említett módon viszonyulok a páromhoz, azt vettem észre, a kapcsolatunk sokkal jobb, tökéletes egyensúlyban vannak a férfi-női szerepek, ő sikereket ér el a munkájában, én pedig boldogabb vagyok, mert hercegnőként kezel.


Érdekelne más nők véleménye, és hogy hogyan, miket tesztek meg a párotokért? Szeretnék inspirációt gyűjteni :)

Illetve a férfiak részéről pedig az, hogy milyen tetteknek örülnétek a női párotok részéről, mi segítene nektek abban, hogy még inkább férfinak érezzétek magatokat, mi tetszene nektek?


Néhány példa, amikre gondolok:

-mindig elkészítem az ételt, főzök

-először szedek neki ételt a tányérjára

-takarítok, mosok

-mindig előtérbe helyezem őt - mindig fontosabb lesz ő, mint a munkám/munkatársaim stb.

-igyekszem nem nyaggatni őt

-mindig elmondom a véleményem, de elfogadom a döntését (hagyom, hogy az övé legyen a végleges döntés)

-mindig elérhető vagyok számára

-megkérdezem a véleményét, mielőtt valamilyen programot lefixálok / fontosabb döntések előtt - és ezt figyelembe is veszem

-hagyom, hogy az legyen vagy azt csináljuk, amit ő szeretne

stb.



2022. júl. 22. 14:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

Az a helyzet, hogy ti nem alakalmazkodtok, hanem te konkrétan alárendeled magadat neki.

Ha neked nem fontos, hogy szabad véleménnyel lehess és szereted ha vezetnek akkor ez a kapcsolat működőképes, amennyiben a partnered meg ilyen ellentéted személyiségtípus.


Viszont ezt népszerűsíteni nem szabad. Emiatt hidd el, támadások fognak itt érni.

2022. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Van egy olyan érzésem, hogy ez provokatív kamukérdés.
2022. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Beugrok pékségbe naponta mert az nekem sokkal jobban útba esik mint neki, de kb ennyi, ezen kívül nem vállalok többet mint ő, ketten élünk a háztartásban, kettőnk dolga működtetni.
2022. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre nem gondoltam, hogy egy kívülállónak ez úgy tűnhet, alárendelem magam és a párom egy "rossz" ember.

A kérdésem nem kamu :)


A párom nem aláz meg, nem használ ki, maximálisan szeret és támogat mindenben, és nem várja el ezeket a dolgokat, én örömmel teszem meg érte. Ő alapvetően egy erősebb személyiség, én is az vagyok, de mellette "elgyengülhetek" - emiatt ez így mindkettőnknek komfortos. Nincs kimondva, hogy ez a szabály, egyszerűen csak így alakult.

2022. júl. 22. 14:18
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Hát én ebben semmilyen egyensúlyt nem látok. Neki nincs keze, hogy nem bír magának szedni például? Szerintem te KB az anyja vagy, ő meg egy akaratos óvodás, akinek meg kell felelni, különben nem működik jól a "kapcsolat".
2022. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%
Oké. De akkor meg mi a kérdés?
2022. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
41%

Egy herének se rendelem alá magam, a domináns személyiségem miatt, általában ők szoktak alá rendelődni, ahogy annak lennie is kell :D

22N

2022. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező, itt zömében vérfeminista női trollok vannak, akik ragaszkodnak a femináci elveikhez, vagyis egy férfit csak leszarni lehet, megalázni, kihasználni.

Mondjuk ezekből következik, hogy kb egyik sem él, vagy akar kapcsolatban élni.

Gyereknevelésre alkalmatlanok, ahogy a házas életre is a kommentjeik alapján.

Aki meg nem ért velük egyet, az nőgyűlölő incel, aki még sosem látott nőt.

Egoista foshalmaz a legtöbb ilyen, szót nem érdemel.

2022. júl. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%
Mi is kb úgy vagyunk, mint kérdező. Én alapból ilyen vagyok, így érzem jól magam. Szedni is szoktam neki mindig, ahogy kérdező (látom ezen fennakadtak páran :D ) És hasonlóan kapom vissza én is, tényleg hercegnőként vagyok kezelve, lehozná a csillagokat is az égről és mindent megtesz, hogy semmiben se szenvedjünk hiányt. (amúgy én is dolgozom, nem vagyok htb).
2022. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

#8

Az miért kihasználás, hogy közösen vállaljuk a terheket?

2022. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!