Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy szörnyen érzem magam attól, ha megtudom, hogy mások házasodnak/terhesek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még sosem volt senkim. Kezdek attól félni, hogy sosem lesz. Bárkivel ismerkedek, nincs kémia, vagy én nem tetszek neki, vagy ő nem nekem. Egyszerűen elkerülnek a kapcsolatok. És igen, nem akarok 21 évesen szülni, sem házasodni, de ha ez így halad, a végén 10 év múlva is itt fogom találni magamat. Ez mélységesen elkeserít. Úgy érzem, nekem nincs párom a földön, miközben mindenki más megtalálja a párját.

Egy idősebb, 26 éves barátnőm például kapcsolatba kapcoslatba ugrál. Neki folyton akad valaki. 8 éve folyamatosan vannak srácok az életében. Most lett vége a 3 éves kapcsolatának és már megint szerelmes. Én meg képtelen vagyok szerelmes lenni, vagy nem is tudom, mi a baj.

Attól meg egyenesen fájdalmat érzek a mellkasomban, elkeseredettséget ha meghallom, hogy valaki házasodik, vagy szül.

Igen, ezek a nők általában nem az én korosztályom, (inkább 30 körüliek) ergo nem kéne lekésve éreznem magamat, mégis azt érzem, hogy én lekéstem és már sosem lesz ebben részem.

3 ismerősöm is most házasodott és szült.

Ilyenkor azt kívánom, bár ne esne már teherbe ennyi nő, vagy miért kell mindig esküvőkről hallanom? Teljesen elmegy az önbizalmam attól, hogy sorra kelnek el más, nálam mondjuk kevésbé előnyös adottságokkal rendelkező nők.

Mindig azt mondják, hogy hüle vagyok, mert fiatal vagyok és még csomó időm van addig, amíg én is 30 leszek. De ha eddig nem jött össze? Szerintetek ez változni fog?

(Igen, introvertált vagyok és igen, nem vagyok nagyszájú, ritkán kezdeményezek és nincs sok ismerősöm, de randizgatni próbálok)

Amit rólam tudni kell: Most ősszel kezdtem egy egyetemi szakot, mellette részmunkaidőben dolgozok, szerintem kedves vagyok, ha feloldódik jókedvű, vicces. 177cm, mellig érő barna haj, zöld szem, 60kg). Ezt nem azért írtam el, hogy társkeresőnek használjam az oldalt, hanem, hogy nincs bennem semmi kirívóan torz. Igényes, szerintem viszonylag szép csaj vagyok. Annyi, hogy nem vagyok nagypofájú, vagy nyomulós.

Egyik barátnőm szerint a srácok megérzik, még ha nem is nyomulok, hogy belül nagyon kapálózok a kapcsolatért...


2022. nov. 19. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Azt szokták mondani, hogy foglald le magad mással, meg dolgozz magadon és akkor majd jön magától. Őszintén szólva nekem nem működik és másoknál sem azt látom, hogy ez lenne az előfeltétele a társtalálásnak. Kicsit kiábrándult vagyok, de közönyös nem tudok lenni. Mindig szorongat az érzés, hogy baj van velem. Na mindegy.

Viszont amit mondanak, hogy nagyon fiatal vagy, az igaz. És mivel te lány vagy, tutira lesz, aki kezdeményez nálad, hacsak nem élsz nagyon izolált életet.

2022. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami kési nem múlik. A herceg ott vár rád egy lovon, tevén, tankon (amerikai, afrikai, orosz) mesét nézünk. A lényeg, nem vagy elkésve semmivel. Nem jó a dolgot sürgetni mert nem lesz "jóféle" eredménye. Te is kezdeményezhetsz ha látsz egy jó srácot, akárcsak egy mosollyal. Szimpatikus lánynak tűnsz, az, hogy introvertált vagy nem okoz gondot, ha introvertált-al ismerkedsz... Mondjuk jómagasra nőttél na :D (persze ez nem hátrány, de sokan meghúzzák a határt és magassarkú mellett másfél collal kell magasabbnak lenni a fickónak, merthát az a férfias... xd

A lényeg, nincs szabály, ha tetszik valaki, lépj! Tetszik a humora, kinézete, stb, korra él magasság nem számít. (Csak a felszíneseknek) Kitartás :)

2022. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Én el hívnálak egy jó kis sétára, majd meghívnálak egy italra, este fél pedig jöhetne a vacsi,ennyi idő alatt csak feloldódunk mindketten.

Nem görcsölj ezen, légy pozitív és mosolyogj.

Aki tetszik annak jelezd,mosoly,szemezés, haj igazgatás vagy integess neki.

2022. nov. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd valószínűleg tesz is azért, hogy legyen kapcsolata. Sokszor elég, ha nyitott vagy, és ha látsz egy szimpatikus srácot, akkor mosolyogsz, esetleg nagy merészen azt mondod: szia.

Nagyon elszántak tinderen is ismerkedhetnek. Sok unalmas első randi, de azért lehet találni normális pasit is. De ott már nem árt némi rutin, hogy legalább az elmebetegeket ki tudd szűrni, és észrevedd a vészjelzéseket.

Az a legritkább esetben válik be, hogy csendesen ülsz egy sarokban, és fényjeleket sugárzol. Nem vagy te szentjánosbogár! Hiába szajkózza a gyk-n az incelkommandó, hogy minden nőre ezer pasi hajt egyszerre, ez nem igaz. Neked is nyitni kell.

Viszont ha egyetemen, munkahelyen, boltban, buszon, baráti társaságban stb egy olyan pasi sincs, aki tetszene, akkor elképzelhető, hogy te is túl válogatós vagy.

Egyébként olyan mindenki életében kevés van, akivel egyből megvan az összhang, úgy beszélgettek, mint a régi ismerősök, és a vonzalom is kölcsönös. Keresni kell, ha magától nem jön.

2022. nov. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Vobzas tv ben az van amig utálod mások sikereit addig azt programozod az agyadba hogy az nem jo rossz es autonatijusan is kerulni fogod

Pl aki irigykedik a pénzesekre gazdagokra soha nem lesz az, mert az van az agyába progranozva hogy a oénz gazdagság negativ rossz

2022. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Négyes, én teszek érte. Mármint, ismerkedek, a tinder is le van töltve(volt onnan pár randim), meg előben is hívtak már el srácok, de nem találom valahogy senkivel sem az összhangot...
2022. nov. 20. 12:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ezt kár erőltetni, ha görcsösen akarunk valamit épp azért nem működik.

Meglatod, ha csak vagy, élvezed a szingli életet, ismerkedsz lesz ahogy lesz alapon sokkal jobban fogod érezni.


A szerelem nem azért alakul ki mert akarjuk hanem csak jön, ezt ne felejtsd el :)

2022. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

....

De amúgy pont azon gondolkoztam, hogy sokan nem is szerelemből házasodnak, vagy szülnek, hanem mert már “idejét” érzik.

Én például nem tudnám olyannal tervezni a jövőt, akit nem szeretek. Van, hogy valaki életében sosem jön el a szerelem? Olyankor jobb megállapodni?

2022. nov. 20. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azt nézzük hogy nem maradsz egyedül öregségedre akkor inkább legyen valaki. De ezt eldonteni mindenkinek szíve joga.
2022. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Aki 21 evesen nem akar az 30 evesen sem fog.. nem erzed az onsztont magadban .
2022. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!