Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap megnézem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap megnézem a párom exének az iwiw, myvip, facebook. Stb oldalait! Mit tehetnék ezellen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szeretném megismerni, szeretem nézegetni a feltöltött képeit és azon gondolkozom hogy mit szerethetett rajta a párom!
2010. szept. 29. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Te beteg vagy, csaje!
2010. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Mit tehetnél ellene? Hát, nem is tudom... Például ne nézd meg?
2010. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi igazán remek tanácsadók lennétek!
2010. szept. 29. 19:17
 4/23 anonim ***** válasza:
Én is néztem régen :D Sőt az exemnek az új csaját is meglesem néha. Mondjuk azért minden nap nem, csak 1 évben 2x ha eszembe jut. Semmi nincs ebben, kiváncsi az ember ennyi. (Legalábbis én az vagyok:)) Mit tehetsz ez ellen? Majd ráunsz.
2010. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit, hogy csak arra figyelj myvipnél, hogy rejtve legyél. Ne legyen ciki belőle, hogy látja hogy nézegeted az adatlapját. Aztán lehet leskelődni :D
2010. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Szesze ***** válasza:

Mindig mindenki kiváncsi az arra, hogy ki volt ellötte, ki lesz utána. Ez normális. Bár a régebbi világban nehéz volt információt szerezni a másikról, manapság már igazán könnyű. Ahogy te is mondtad: iwiw, facebook.


Elmesélek egy kis történetet. Tavaly nyáron táborozni voltam ahol megismerkedtem egy igazán jó pasival, akivel volt egy kis ez meg az. Letisztáztuk, hogy nincs párunk. Mint utólag kiderült, neki volt (vagy volt valami szünet nem tudom). Na az a lényeg, hogy ennek a pasinak a barátnője a tábor után júliustól egészen másik év májusáig nézte meg a hi5omat. Valószínű, hogy a pasi elmondta a táborba történteket és a lány kíváncsi volt, hogy mivel "fogtam" meg.


Hidd el nagyon idegesítő. Ne csináld. Az, hogy egyszer megnézted az oké, de ne nézd folyamatosan. Az már múlt a párodnak, szóval ne firtasd mert el fogod talán taszítani magadtól a párod. Valamiért a párod téged választott. Ezt becsüld meg benne...


Üdv. 18L

2010. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves 19:40 18L természetesen nem tud róla hogy nézegetem. Mindíg ügyelek hogy rejtve legyek. Egyébként köszönöm a válszod!
2010. szept. 29. 19:46
 8/23 anonim ***** válasza:
A múlt már mindegy. Mondani könnyű... Engem az exem exe nézegetett folyton, az is zavaró volt, miközben tudtam, hogy köztük már semmi se lehet, hisz ő is megmondta hogy volt barátnővel nem jön össze. Talán próbáld úgy, hogy önfegyelem, eleinte nehéz, de meg lehet szokni. Én a volt barátaimat nézegettem rendszeresen, érdeklődtem felőlük, de egyszer eldöntöttem, hogy törlöm őket msnről, és azóta inkább nem nézem őket közösségi oldalakon, úgyis csak idegesebb leszek tőle, mint ahogy gondolom te is így vagy a barátod exével.
2010. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez a nézegetés azért jó dolog is tud lenni ám!

A hölgy ismerősömről igy tudtam meg,hogy akire gondoltam azzal éli mindennapjait,nem pedig egyedül.Az iwiwen megnéztem őket és 100-ból 95 ször ugyanakkor voltak bejelentkezve 10 percen belül,ez azt jelenti hogy eggyütt voltak egy helyen.Itt nincs félre beszélés már mert nem tudja letagadni és mondhat bármit.

2010. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hűű ezt a kérdést akár én is feltehettem volna...ismerős szitu...
2010. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!