Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tette már "tönkre" vkinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tette már "tönkre" vkinek a kapcsolatát az iwiw vagy a facebook?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy régi exek bejelölése, majd beszélgetés, találka, stb...
2010. aug. 5. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos. És a WoW is.
2010. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok kocka nem...


Elso: :DDDDDDDDDDDDD

2010. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Aubrey* ***** válasza:
Nem... még soha!
2010. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
2010. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bejelölés...? hát most attól, hogy valaki bejelöli a barátomat, és lány az illető, még semmi nem történt. ismerőse, és? ahhoz meg, hogy találkozzon mással, nem feltétlen kell facebook.
2010. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdező nem a bejelölésről, ill. az abból adódó balhéról kérdezett szerintem, hanem hogy elindult-e ezzel valamilyen kapcsolat, ami tönkretette a meglévő kapcsolatot.

Nos, az én esetemben igen. Egy régi barát bejelölte, majd jöttek az iwiw-es levélváltások egyre sűrűbben, majd minden este msn, aztán napközben telefonálgatások, végül a lakásán kötött ki. Aztán mindez kiderült, és annyira meghalt a bizalom, hogy 2 év múlva válás lett. Tudom, hogy ott, akkor romlott el minden...

35f

2010. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy az tette tönkre, de miután megláttam egy másik csajjal pózolni az egyik közösségi portálon valahogy másképp viszonyultam hozzá. Nem azért, mert hisztis vagyok, mert ilyenen nem húznám fel magam, csak fura volt, hogy egy közös képünk nem volt, más csajt meg kirak. Nem esett valami jól. Hát ennyi. Már nem tudtam ugyanúgy nézni rá, utána folyamatosan romlottak a dolgok... Ez van, lehet csak én komplikálom túl az ilyesmit.
2010. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hannibalking ***** válasza:
iwiw, nem ex, csak régi ismerős, de igen... majdnem sikerült neki...
2010. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, igen ilyen történetekre vagyok kíváncsi mint amit a 13:42.-es is írt!! Mi történt pontosan??

Hogy derült ki a nejed "félrelépése"?

2010. aug. 6. 08:24
 10/10 anonim ***** válasza:
ahha
2011. jan. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!