Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszajelölt egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszajelölt egy lány facebook-on és még az üdvözlésemre reagált is, mit mondjak neki, hogy ne tiltson le csuklóból?

Figyelt kérdés

Egy nagyon gyönyörű fiatal lányról van szó, aki az egyik szomszédos településen lakik. Nem ismerjük egymást, soha nem is ismertük, nem is beszéltünk. Bejelöltem facebookon és ráírtam, hogy "szia, kérdezhetek?"

Miután visszaírt, hogy persze, milyen frappáns szöveget mondjak/írjak neki, hogy ne tiltson le csuklóból, ismerkedési szándékomra ráeszmélve.


2022. nov. 21. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Mert ha mondjuk te egy 40-es férfi, ő meg 14 körül, azért az elég meredek.

Egyébként meg neked kéne tudnod mégis mit akartál kérdezni.

Plusz ha nem vagy tapló, miért tiltana csuklóból?

2022. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért tiltana, mert gondolom napi ezren írnak rá ismerkedési szándékkal mindenféle pasik.


Én 26 vagyok, ő ~21.

2022. nov. 21. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno velem is ez volt. Na és? Mindegyiknek megmondtam, hogy köszönöm, nem szeretnék semmit tőle és elváltak az útjaink. Normális felnőtt ember nem nyomkodja a tiltás gombot hobbiból, tudja rendesen is kezelni a dolgot.
2022. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak így a normálisabbaknak sincs esélye.
2022. nov. 21. 21:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint mikor?
2022. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így soha.
2022. nov. 21. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
De mi soha? Milyen esélyéről beszélsz? 😃
2022. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdezhetek 😂 mint amikor a félénk 15 éves kisfiú írni akar de nem tud mit😂
2022. nov. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha hezitalsz, nincsen önbizalmad, eleve a rosszat látod előre akkor minek írtál neki? ^^
2022. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira
2022. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!