Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan lány, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány, akit nem rajonganak körbe a férfiak, nem kap visszajelzést, kijelenthető hogy csúnya?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem.

22/F

2013. jan. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Patrik24 ***** válasza:
Vagy igen, vagy a személyisége taszító.
2013. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismeretlenül is lehet valaki személyisége taszító?
2013. jan. 9. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem. Hacsak nem túl kicsapongó mondjuk.

De mindenkinek más jön be. Van aki pont az olyanokat szereti és a visszahúzódó lányokat nem.

2013. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Stilusod,szemelyiseged milyen?

2013. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit különc,egy kicsit álmodozó. Első látásra,talán visszahúzódó,később pedig közvetlen.
2013. jan. 9. 15:15
 7/10 Patrik24 ***** válasza:
Lehet ismeretlenül is, mert ha egy ember jelenlétében vagy akkor érzed, hogy a másik milyen, milyen érzés valakivel lenni, meg sem kell szólalnia. Az arckifejezése, a testbeszéde üzeneteket továbbit a többi embernek, akik tudat alatt fogják a jelet és ennek alapján fognak vele viselkedni.
2013. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már értem a kérdésed! Sok mindentől függ. Van olyan lány akire ránézek, és már el is dőlt, hogy nem megyek oda hozzá.

Ha konkrétabb választ szeretnél leírhatnád milyen magas vagy, hány kg, hány éves? Mivel foglalkozol? Mit sportolsz?

2013. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 8-as rátapintott a lényegre.


Egyébként attól is függ, hogy hova jársz. Ha olyan férfiak közé akik látják rajtad, hogy te inkább komolyabb lány vagy és ők csak egy rövid dugást akarnak akkor nem fognak oda menni, Esetleg lehet, hogy bepróbálkoznak de valószínű, hogy gyorsan továbbállnak. Egyszerűen feladják.


Magamból kiindulva én szeretem az iylen lányokat, mert picit titokzatosak. Meg kell őket érteni, megfejteni :)

2013. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt is mondták már,hogy titokzatos a kisugárzásom,mert már azt is gondoltam,hogy talán az taszító. 165/65 kerékpározom,futok néha. Nem vagyok nádszálkisasszony,de nem is folyok szét. 23éves vagyok, jelenleg semmivel nem foglalkozom,persze vannak hobbijaim.
2013. jan. 9. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!