Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen típusú nő itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú nő itthon milyennek számít? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 24. 13:14
A kérdező szavazást indított:
10/10 Nagyon Jó!
9/10 Átlag feletti, csinos
7-8/10 Átlagosan csinos
5/10 Átlagos
4/10 Átlag alatti
2-3/10 Nagyon nem az esetem
0/10 Bottal sem
52 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Aki az átlagosra nyomott, Magyarországon ennyire átlagosnak számít a csinos alkat, ápoltság, csillogó fogsor? Én az utcán sétálva nagyon nem ezt látom átlagban🤣
2022. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Átlag feletti, de semmi extra

Az ápoltságtól meg szép fogsortol meg nem lesz senki jó csaj

Ezek alap dolgok

2022. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

#2

A szép fogsor nem alap dolog, aki nem születik azzal (az emberek többsége), annak sokszázezer forintba kerülnek a különféle fogászati kezelések. Nem mondom, hogy ez a nő arcra hú de gyönyörű, de így is átlag feletti csinos.

2022. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt a 6-os, én arra nyomtam volna
2022. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi számít neked szép fogsornak… ha csak a hollywoodi hófehér szabályos fogsor, ahhoz valóban műfog vagy héjak kellenek.


Akkor pl én is igénytelen vagyok a természetes fogsorommal, mert van benne pici hiba és ha beledöglök sem lesz csillogó fehér mert genetikailag picit sötétebb… ettől én még igényesnek tartom magam pedig a fogsorom bőven nem e legszebb

2022. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

"Aki az átlagosra nyomott, Magyarországon ennyire átlagosnak számít a csinos alkat, ápoltság, csillogó fogsor? Én az utcán sétálva nagyon nem ezt látom átlagban"

te így látod. én meg úgy, hogy bár makulátlan a fogsor, de nem túl szépek az arcvonásai és nem túl formás az alakja (amihez a ruhája sem kifejezetten passzol).

szóval összességében nem kiemelkedő, az utcán maximum azért venném észre, mert eléggé elütnek a vonásai a magyarokétól.

2022. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Ez egy kinai a 100 ugyanolyanbol.es ez tetszik pasiknak? Szomoru
2022. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Elég gebe. Max 3 sörös csaj.
2022. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Ez egy kinai a 100 ugyanolyanbol.es ez tetszik pasiknak? Szomoru"



Ranezesre khmer. De szerintem is cuki csaj.



38F incel

2022. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy nő ne cuki legyen!

Jó kurvás kinézetű legyen !

2022. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!