Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem itthon ilyen szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem itthon ilyen szép barátnőt találni?

Figyelt kérdés

[link]


...erősen közepes/átlagos fizikai adottságokkal? Vagy ne áltassam magam? 😀


Önálló egzisztenciám van, viszont nem túl jó szociális készségeim is.



2022. aug. 22. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Hat pedig a csajozashoz az utóbbi kell, nőként mondom. Nekem szimpatikus lány, végre nem egy agyon operált húsz kilós valaki, hanem egy tényleg nőnek kinéző, emberi lény.

De valószínűleg ő id azt mondana, hogy nem a pénz, hanem a szociális készség számít. Arra kene rá gyúrni.


24N

2022. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Honnan tudjuk, hogy mi van nálad otthon? Fene tudja. Az ágy alatt, meg hátul a kamrában már kerested? Hátha.
2022. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
"Önálló egzisztenciám van...." Akkor a '93-as bmw kulcsa helyett egy délhús zrt-s hűtőház kulcsát csörgesd a pultnál.
2022. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, nem villantani szeretnék. Ez csupán alap, gondolom én. Tehát, nem anyám szoknyája alatt kuporgok. Ez a tény talán valamit emelne az ázsiómon egy hasonló nő szemében.


#1-es, köszi! Igen, a valódi nőket kedvelem.

2022. aug. 22. 17:50
 5/19 anonim válasza:
15%
Ez dagadt
2022. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
de hát ez dagadt
2022. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Nem dagadt, csak nem gebe, ennyi!

Nekem is bejönnek az ilyen nők!

2022. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Formás, igényes, arca vitathatatlan. Nem értem, mi a gond a világgal.
2022. aug. 22. 17:56
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem néz így ki 24/7, ez a lány sem.



Ezek mögött a képek mögött kb 45 perctől másfél óráig terjedő előkészület van, smink, a haja, stb.


Ez azt jelenti, hogy egy párkapcsolatban nem ez lesz a jellemző. Látni fogod szombat reggel kócosan, smink nélkül, pattanásosan is.



De ja, vannak ilyen nők itthon is.

2022. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#10 És hogy én hogy szeretném azt!
2022. aug. 22. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!