Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális dolog,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog,hogy a párommal itthon sohasem vagyunk együtt ketten otthon,mert mindig jön hozzánk valaki?

Figyelt kérdés
Állandóan vagy az egyik szomszéd,vagy az egyik ismerőse,vagy az egyik rokona van nálunk...Hónapok óta nem töltöttünk kettesben egyetlen egy napot,estét,délután ketten.én vagyok a nő.

2022. jan. 30. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos nem lenne normális.
2022. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Miért alakult ez így? Ki hívja őket állandóan oda?

Vagy hívatlanul jönnek?

Ti is ennyit jártok vendégségbe?

2022. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne az, én nagyon szeretek csak egyedül vagy kettesben lenni itthon, vendég meg bőven elég ha ritkán jön. De ez én vagyok, a párod meg úgy tűnik jobban szereti, ha folyton van plusz társaság. Ha amúgy is ilyen típus és már előtted is ezt csinálta, akkor számára meg ez a normális.

Beszélj vele, hogy te szeretnél időnként csak kettesben is lenni otthon, ne hívjon át valakit minden nap.

2022. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Na, emiatt nem tűrök meg senkit az életteremben. :D Már meggyilkoltam volna 6x, ha ilyet csinálna valaki.
2022. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális dolog, hogy ennyit lógnak a nyakatokon. Így akár tönkre is mehet a kapcsolatotok.
2022. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem az, legalábbis nekem, az ember otthona nem átjáróház. Ha jól gondolom ez az ő lakása, az ő szabályai, és neki így jó. Szólj neki, ha nem felel meg.
2022. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem az.
2022. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!