Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elofordulhat Tinderen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordulhat Tinderen, hogy csak szimplan elfelejtett a lany valaszolni, vagy ha nem ir, akkor elkonyvelhetem hogy nem erdeklem?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ugy alltam mindenkihez, hogy ha nem valaszol, akkor nem erdeklem, szoval onnantol elengedtem a dolgot. Most van egy lany, akinel nem feltetlen szeretnem ezt elengedni az eselytelenek nyugalmaval, mert nagyon kozel lakik es nagyon hasonlo az erdeklodesi korunk, szoval erte kicsit kar lenne. Erdemes lehet ilyenkor meg bedobni valami utolso uzenetet biztos ami biztos alapon, vagy nagyon gorcsosnek tunne?
2022. nov. 24. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Írt már bármit is?
2022. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze. Pár órán keresztül ment aktívan a beszélgetés, aztán félbeszakadt.
2022. nov. 24. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
miről beszéltetek? sablon kérdések?
2022. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!