Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Sosem díjaztam a barátságát ezzel a nővel, de elfogadtam. A férjemről van szó. 10 éve barátok ezzel a nővel, nem gyakran találkoznak, de azért előfordul. Ma munka után felugrott hozzà, de ez csak akkor derült ki mikor felhívtam, hogy merre van?!. Nem is szólt volna. 2 órája nem jelentkezik, elvileg iszogatnak. Nem akarom zaklatni, de fogalmam sincs mi legyen. Mit gondoltok? 37N
2022. nov. 26. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem semmi. Én biztos nem örülnék neki. Várd meg amíg hazaér, aztán beszéld meg ezt vele.
2022. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mire ígérte, hogy haza megy?
2022. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem adott meg konkrét időt. Annyit mondott siet haza. Majd jön.
2022. nov. 26. 16:41
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

Irtam privit, ha gondolod írj vissza :)



Basszus ez azért gáz.😔

2022. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Ismerek ilyet.

1) Lánynak van gyerekkori fiú barátja. A lány párja nem tudja hogy egyszer megcsalta vele. Azóta is jóbaratok, semmi nem volt azóta köztük.

2) Lány és fiú gyerekkori jóbarátok. Soha semmi nemmvolt köztük, és biztos hogy nem is lesz (mindkettő hetero) Egyszerűen csak szeretnek együtt lenni.

3) Lány és fiú gyerekkori jóbaratok. Egyszer történt köztük valami, azóta nem találkoztak.


Nagyjából ezek a lehetőségek vannak. Engem csak akkor zavarna, ha nem járna rendszeresen a lány a tarsaságunkba, csak néha előbukkanna, és a férjem füllente bármit is vele kapcsolatban. Azt azért sokszor egyből megérzi az ember ha valami nem stimmel.

Meglátod hogy fog hazaérni és mit mond. Amúgy szerintem menj el báratnővel iszogatni, majd hazaérsz valamikor.

Simán lehet hogy valami történt a munkahelyen amit csak ki akar beszélni, vagy segíteni kell valamit. DE ha van rossz érzésed nem árt figyelni.

2022. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
A csak barat az sosem barat,ezt jegyezd meg
2022. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Lapát
2022. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Így semmit, mert nem tudjuk mit mond a férjed...
2022. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hazaért. Kicsit bevolt csiccsentve. Kérdeztem tőle, hogy mit csináltak és, hogy hogy felment hirtelen a nő lakására. Azt mondta, hogy sírva hívta fel a csaj, mert szakított vele a pasija és lelkitámasz kellett neki. Vitt neki egy italt, és megitták közben beszélgettek. Azért nem jelentkezett mert próbálta megvígasztalni és elfelejtkeztek az időről. Nem szokta nyomkodni a telefonját társaságban. Kicsit összevesztünk ezen, mert nem esett jól, hogy egy másik nőnél időzik. Ráadásul nem ad életjelet magáról órákig. Szerinte túl reagálom. Szerintem meg nem.
2022. nov. 26. 18:34
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem reagálod túl.

Igazad van

2022. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!