Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtünk, de még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk, de még mindig nem tegezhetem, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Összejöttünk a főnökömmel, ő idősebb, 50 körüli férfi, én meg 23 évesen kerültem a céghez, evidens volt, hogy magázzam. Ő viszont mindig tegezett. Ahogy haladt az idő, nem mondta hogy tegezhetem, így én magamtól nem tegeztem, de közben elkezdett udvarolni és lefeküdtünk. Én vártam, hogy legalább utána mondja hogy tegezzem, de azóta se mondta, pedig keresett már azóta. Kicsit megalázónak találom, hogy még azután is magáznom kell, hogy lefeküdtünk. Értem én, hogy komoly szándékai nincsenek, márcsak a korkülönbség miatt is, és én nem a felesége akarok lenni, de azért hogy annyiba nem vesz, hogy tegeződjünk... vagy csak nekem furcsa ez? Nektek ez hogy esne?


L/24


2020. ápr. 1. 15:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%
A kur-váknak ez a sorsuk.
2020. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
👏👏👏👏💪
2020. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg elotte kellett volna eljutni a tegezodesig es nem "beengedni" addig.
2020. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez valami perverz, te pedig lábtörlő számba veszed magad.

Alapból az szerintem egy gusztustalan dolog, hogy valaki magázza a másikat, ő meg nem magáza vissza, hanem tegezi. Úgy érzem, hogy valami nárcisztikus perverz, aki élvezi ha mások az alattvalói.

Ne szexelj ilyenekkel - hacsak nem izgulsz fel te is erre, de úgy látom, nem - és keress új munkahelyet, és válj felnőtté.

2020. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

Kellett neked apád korabeli pasival szexelni!

Gondolom a főnököd nem szeretné,,hogy kitudódjon, így marad a távolságtartás.

2020. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Lady Beth ***** válasza:
75%

Édes istenem...Mit gondoltál mi fog történni?


Egyébként sehogy, mert ilyenbe nem keverednék bele.

2020. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
Húha, beállsz lábtörlőnek és csodálkozol, hogy annak megfelelően kezelnek, nem semmi :D
2020. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%
Most mi itt a kérdés pontosan?? 😂
2020. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Attól tartottam ha nem viszonzom a közeledését, akkor sértésnek veszi és kirúg. Nem azt mondom hogy megerőszakolt, de én magamtól nem kezdtem volna ki vele.
2020. ápr. 1. 15:31
 10/34 anonim ***** válasza:
69%

Ebben az esetben jelentsd a HR-en, mószerold be, majd mondj fel. Tanulj az esetből!

Ha van felesége, mondd el neki is.

2020. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!