Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy nagyon jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy nagyon jóképű negyvenes férfit. Van egy kapcsolata ami egy éve tart. Láttam a nőt személyesen is. Azt hittem elájulok olyan ronda hogy madarakat lehetne vele riogatni. Nem értem egy szép férfi aki bárkit megkaphatna, miért ilyet választ?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem minden a külső, de ilyen pozitiv adottságokkal azért jobban válogatnék a helyében. Ennek mi lehet az oka?
2022. nov. 26. 16:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
De mitol làtod rondának? Vagy lehet csalja is, csak fix neki.nem?
2022. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Szőke kékszemű vöröses arc olyan svábos vonásokkal. Csúnya mosoly nagy fogak. Hegyes állkapocs. Az alakja ok. de nem érzhet undort sex közben. Facen kiirta a férfi hogy kapcsolatban van. de a nőt nem jelölte me. Valszeg szégyenli
2022. nov. 26. 17:12
 13/40 anonim ***** válasza:
Ha beszélnél a pasival lehet úgyis mesélne magárol
2022. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az amit nem merek. Mert nekem is tetszik. De legszivesebben ugy beszólnák neki. Hogy ilyen. De azt nem nem tehetem meg.
2022. nov. 26. 17:17
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem szégyelli hanem szereti és félti az ilyen hiénák megjegyzéseitől mint amilyen te vagy.
2022. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Akkor ez a pasi is csak egy önbecsüléstől mentes lelki nyomorék.
2022. nov. 26. 17:21
 17/40 anonim ***** válasza:
82%

Lehet gazdag.

Egyébként senkinek semmi köze a kapcsolatukhoz!

2022. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Csak annyi közöm van a kapcsolatukhoz hogy engem meg folyamatosan néz a munkahelyen. A nő nem ott dolgozik. De most már mindegy
2022. nov. 26. 17:31
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Néz... Hűha, én is szoktam pasikat nézni.

Facen nincs jelölve, azta mindenit neki 🙀, nekem ki sincs írva a születési helyemen kívül semmi.

Féltékeny vagy és ennyi.

Valamiért szereti azt a nőt és ennyi.

N 30

2022. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hagyjuk már. Csak beképzeled, hogy téged néz vagy ha néz is, azért teszi mert levágós, hogy csorgatod rá a nyálad. Semmi közöd nincs hozzájuk, de felnőtt ember létedre itt vergődsz, hogy a másik nő nem is szép. Ennek a férfinak biztos szép és biztos van egy csomó jó tulajdonsága.
2022. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!