Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy nagyon jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy nagyon jóképű negyvenes férfit. Van egy kapcsolata ami egy éve tart. Láttam a nőt személyesen is. Azt hittem elájulok olyan ronda hogy madarakat lehetne vele riogatni. Nem értem egy szép férfi aki bárkit megkaphatna, miért ilyet választ?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem minden a külső, de ilyen pozitiv adottságokkal azért jobban válogatnék a helyében. Ennek mi lehet az oka?
2022. nov. 26. 16:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy fogalmad sincs az önbecsülés fogalmáról, mert láthatóan rosszul használod, nem tudok sokat hozzátenni a kérdéshez, csak annyit, hogy van ilyen. :)


Nézd, egy barátnőmmel amikor alakulóban volt egy pasival, az végül egy ronda kínai lánnyal jött össze. Nekem nem tetszik, de neki meg nagyon is tetszett. Hát ez van, veki kell, hogy tetszen. A pasi sem mazoista gondolom, felnőttként nem hiszem hogy összejönne valakivel, akihez nem vonzódik, aki nem tetszik neki.


Nem az önbecsülése alacsony, maximum az önbizalma lehetne, de ha olyan jóképű, akkor hidd el, hogy vakarja az ilyen magáról a nőket.. Lehet már pont ezért megunta a szebbnél szebb csajokat, és benne meg pont megtalált valami pluszt, amit keresett.


A másik meg, h a pasik eleve sokat bámészkodnak kapcsolatban is, ettől még nem biztos hogy ki is akar kezdeni veled..

2022. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Te meg egy irigy picsa vagy, szar ízléssel. Elég volt csak olvasnom és már össze akarok törni valamit rajtad.


26n

2022. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező te nem tudod, hogy külsőleg nem tetszik neki! :D


Neked nem tetszik ez világos, viszont tényleg fogalmad nincs róla, hogy vonzódik-e hozzá, tetszik-e neki, akkor mit okoskodsz? :D

2022. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
A hülye kommentjeitekből olvasva ti is olyan rondák lehettek mint az a nő. Ronda felháborodik a másik ronda miatt
2022. nov. 26. 20:30
 35/40 anonim ***** válasza:
14%
Homoszexuális, alibi kapcsolat.
2022. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
12%
Jó domina, nehéz ilyet találni.
2022. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
89%

23-as vagyok.

Látom, önbizalomból van bőven. Pofára estél és most fortyogsz. Nyilván, persze mindenki csúnya, csak te vagy szép. 😄🤦‍♀️ Felőlem aztán azt gondolsz rólam amit csak akarsz, én már elkeltem. De a kellemetlen válaszaid azt sugallják, hogy a probléma a toronyban van, nem pedig a szép külsődben. Amilyen felszínes vagy annyira buta is. Kár érted pedig.

2022. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol irtam hogy én egy modell vagyok??De nála biztosan szebb. Pofára sem estem mert nem probálkoztam be nála.Hülyeségeket írsz,nem ismerjük egymást úgyhogy nem butázz.
2022. nov. 26. 21:36
 39/40 anonim ***** válasza:
93%
Tudod mit, legyen igazad, mi mind rondák vagyunk. Te szerintem rosszabbul jártál, de ne aggódj, kevésbé árnyalt személyiséggel is lehet társat találni, olyan magadfajtát.
2022. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 mikeXxX ***** válasza:
Azèrt azt tegyük hozzá hogy gondolom nem ott dugtak ahol láttad őket eggyütt? Csak mert például engem is összehoznak állandóan egy nővel akivel előfordul hogy megyek vele ide oda de megjegyzem soha semmi közöm nem volt hozzá ès nem is lesz van közös FB kèpem is vele pár ès van amin több nővel vagy èpp emberrel vagyok akikkel szintèn csak baráti a viszony sőt hogy fokozzam több nő ismerős is van de természetesen mind tudja és tudatva is lett velük hogy csak barátok vagyunk volt aki pont ezèrt hagyott el pedig a szexuális èletünk teljesen rendben volt ! Azèrt nem minden fèrfi a farka után megy èn nagyon szeretem a szexet de monogám vagyok ès azok a nők akik körülöttem vannak csak barátok semmi több nincs benne . Tehát nem biztos hogy kapcsolatban vannak . 43f
2022. nov. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!