Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom észrevétlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom észrevétlenül tönkre tenni az Xboxot?

Figyelt kérdés

Költözés folyamatban. Egy narcisztikussal volt dolgom traumás lettem tőle teljesen. 21 éves nő vagyok. A kérdés hogy például nyilván a víz az tönkretenné de észrevenne hogy akkor valaki hozza nyúlhatott ha vizes. Kábel elvágása az megint hülyeség lenne. Van valami jó tippetek?

Megérdemli! Akit érdekel irhat privit.



2022. nov. 28. 00:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
kezdem azt hinni, hogy tényleg ő az áldozat, és veled van a probléma
2022. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

21 évesen miért akarod tönkretenni? Egyszerűen összepakolsz és továbblépsz. Ő meg csak had játszon. Ha eddig nem fogta fel mi a gond, akkor ezután sem fogja. Egyszerűbb pasit cserélni, 21 évesen gondolom se gyerek, se közös lakás, se egyéb megoldásra váró probléma nincs. Akkor mi értelme a bosszúnak?

Az egészben csak az a szomorú, hogy az ilyenekből lesznek a bosszút forraló, kiállhatatlan, a másiknak nyugalmat nem hagyó exek. Változtass a hozzáállásodon, a gondolkodásodon, mert ha most még csak "kicsiben" is gondolkodsz, az idő, a kor előrehaladtával egyre nőni fog a tetteid súlya. Az az írány pedig nem lesz jó se neked, se másnak!!!

2022. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
De gonosz vagy.
2022. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Siman csak vidd magaddal :D
2022. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%

A betapnal a nulla helyere bekotsz egy masik fazist.



38F incel

2022. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
remélem követed a 15-ös válaszát és agyonbaszod magad az árammal
2022. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%
15. Xd
2022. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

Nárcisztikussal nem szórakoznék.

Csak menekülnék!

Az enyémmel közös megegyezzéssel szakítottunk. Utána zaklatott,hogy nem tud nélkülem élni. Miért hagytam el? Hogy én akartam elhagyni... mikor hónapokkal később megtudta,hogy már van új barátom akkor pedig kígyót békát rámkiabált.. az összes közös ismerősnek leírt mindenféle koszos szajhának... szóval jobb ha soha többet nem látod és nem is hallasz róla.

Nehogy a végén még te jöjjél ki rosszul ha bármit is tönkreteszel!

2022. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%
18. Te is beteg vagy velhetoleg, mivel a bolond a bolondor vonza be.
2022. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 19-es. Nyilván biztos bolond vagyok. Kívánom,hogy se találkozz igazi nárcisztikussal. Akki elején oly csodásan elhiteti veled,hogy egy teljesen más személyiség és amikor mindent tökéletesnek érzel,akkor b*ssza beléd az ELSŐ kést! Mire rájössz,hogy milyen ő addigra csak reménykedsz,hogy nem ver agyon amiérr őt a tökéletest el akarod hagyni.

És gratulálni tudok a megnyilvánulásodért,gondolom sok kapcsolatod lehetett ha ilyen okos vagy.

További szép estét.

(18-as voltam)

2022. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!